Wypowiedzi napisane z tego adresu IP (25846)

MyDwoje - Jakość

0

Wypowiedź:
Portal w porządku, pewnie jak ktoś będzie chciał znaleźć partnera, to sobie tam znajdzie. Świadczą o tym chociażby liczne szczęśliwe historie par poznanych na tym portalu. OK, faktycznie ten test jest fajny, pomaga w dużym stopniu. Jednak odnośnie poprzednich komentarzy, nie do końca mogę się zgodzić, że tam jest nudno, że są same martwe konta i ludzie się w ogóle nie odzywają. OK, może nie jest tak, jak na jakimś darmowym portalu, że jednocześnie prowadzi się rozmowę z kilkoma lub kilkunastoma osobami.

Jednak musicie przyznać, że jakość tych kontaktów jest znacznie wyższa. Nie ma standardowych tekstów, służących podrywowi, tylko jest prowadzona z reguły normalna konwersacja, dążąca do zapoznania się w jak największym stopniu dwojga osób. Jak kto woli, jedni wolą rozmawiać z wieloma osobami i może z kilkoma dojdzie do spotkania, a inni wolą prowadzić rozmowę z kilkoma osobami, lepiej je poznać i z nimi się spotkać. Więc jak kto woli.

A co do promocji cenowych, to co jakiś czas robią różne promocje. Teraz np. jest, z tego co widziałam, promocja dla nowych użytkowników, mogą dostać 7 dni abonamentu gratis, jak wypełnią swoją wizytówkę przynajmniej w 70%. Więc nie jest tak źle, poza tym w porównaniu do innych portali matrymonialnych to wcale nie mają tak wygórowanej tej ceny.

Marylka poleca MyDwoje znajomym/rodzinie

Komentarze pisane z tego adresu IP