Najnowsze Wypowiedzi

BeNaughty - Jak usunąć konto

0

Wypowiedź:
Ktoś może pomóc?

Jan NIE poleca BeNaughty znajomym/rodzinie

BeNaughty - złodzieje

1

Wypowiedź:
Konta nie idzie zlikwidować podałem dane karty debetowej, i wykupiłem próbnie na 3 dni, zaczeli mi ściągać z konta to 30 zł to 50 złotych , 30 dychy już chyba nie odzyskam, na szczęście w porę się pokapowałem i zablokowałem kartę w banku , teraz mogą mi skoczyć, zgłosiłem , że pobierają kasę bez mojej wiedzy i zgody, wysłałem też do By naughty maila , że żądam likwidacji konta po trzech dniach , zwrotu kasy za usługi których nie zamawiałem i zaprzestania wyłudzania ode mnie kasy na wypadek jakby zaczeli straszyć jakąś windykacją , podstawa to zablokować kartę bo opłaty nie będą miały końca , gonić tych dziadow

Plusy:
brak

Minusy:
same minusy ,oszuści i naciągacze na nie małe kwoty

lukasz NIE poleca BeNaughty znajomym/rodzinie

Randki24 - Oszukaństwo

0

Wypowiedź:
Ja na tym portalu poznałem pewną Panią. Przez 8 miesięcy było cudnie, aż do momentu kiedy zobaczyłem, że ona jest cały czas na tym portalu, ponieważ zarejestrowałem ale pod innymi danymi, bo coś mnie tkneło bo siedziała cały czas na mailu. I zaczęłam do niej pisać na portalu jako inna osoba,i odpisała po 2 dniach pisania chciała się spotkać kjuz w hotelu, powiedziałem że to za szybko na takie spotkanie.Pozniej się okazało że umawia się regularnie w hotelach z różnymi facetami. Kiedyś wyjechaliśmy i wziełem jej telefon przejrzałem maile a tam były godziny i motele gdzie się spotyka, z facetami z portalu. Porostu zwykła cichodajka. Jej Longin Iwona2. Pisałem do redakcji portalu wysłałem opisy jakie mi i innym przysłała, że po 2cdniach idzie do hotelu z facetem, i straszna matrymonialistaka. Także na tym portalu tylko oszuści. A portal nic z tym nie zrobił Iwona 2 dalej jest na portalu i dalej wylapuje naiwnych jeleni.

Plusy:
Żenada, portal popiera takie panie

Minusy:
Nie polecam

Dariusz NIE poleca Randki24 znajomym/rodzinie

SexContact.com - Russian

0

Wypowiedź:
😊😊😊😊

Plusy:
🤗🤗🤗🤗

Minusy:
😖😖😖😖

Sergii poleca SexContact.com znajomym/rodzinie

Victoria Milan - Pomysł dobry

0

Wypowiedź:
Potwierdzam opinie poprzedników.... Większość kobiet tutaj to jakieś słupy, nie wiem jak jest z facetami. Abonament jest zabójczy... i to automatycznie przedłużanie - masakra! Moim zdaniem kobiety powinny mieć darmową rejestrację, lub ewentualnie płacić parę złotych. Bo większość kobiet nie potrzebuje żadnych portali żeby znaleźć faceta do łóżka. Nie oszukujmy się te wszystkie portale typu VM są dla facetów, bo my mamy większy problem znaleźć kobietę do łóżka.

Plusy:
Pomysł ok

Minusy:
Za drogo

Victoria Milan - Victoria Milan

0

Wypowiedź:
Po ledwo co założonym koncie już na starcie chcą 140 zł za abonament bez żadnej możliwości weryfikacji portalu i kont , nie ma możliwości odczytania nawet 50 wiadomości które otrzymałem w ciągu paru dni od niby użytkowniczek które napisały do świeżo otwartego konta bez żadnych zdjęć i opisu ....

Tu nie chodzi o pieniądze ale o zasady , kolejny portal stworzony do naciągania mężczyzn, od razu widać że 90% kont tu jest sztuczna prowadzona przez samych adminów
także Panowie szkoda czasu i pieniędzy na to już lepiej popolować gdzie indziej

Plusy:
Idea świetna

Minusy:
Portal nie realny stworzony nie do spotkań tylko do naciągania na pieniądze

Marek NIE poleca Victoria Milan znajomym/rodzinie

40Latki.pl - Limes

0

Wypowiedź:
To nie wypowiedź, bo jeszcze nie zalogowałem się tutaj, lecz pytanie: czy ten portal randkowy ma górny limit wieku użytkowników? 40+ sugeruje że nie, ale jestem nieufny.

Amateur Community - AC

0

Wypowiedź:
Poznałem tam dwie panie, jedna niestety jak się pozniej okazało miała męża, ale co użyłem to moje
chyba na przestrzeni czasu portal nieco sie rozwinął i jest wiecej lasek

Plusy:
szybkie spotkanie

Minusy:
denerwujące wiadomości od botów, przez to giną wiadomości od realnych profili

mario poleca Amateur Community znajomym/rodzinie

Flirt.com - Złodzieje

0

Wypowiedź:
Pobierają kasę 3x w ciągu miesiąca. Kwoty: 16 - 68 zł (zależnie od kursu dolara czy yuana). Trudno usunąć tam konto (serwis zarejestrowany na wyspach dziewiczych, numer do kontaktu zagraniczny, początek 18 i 9 cyfr i pewnie dużo się buli za połączenie). Najlepiej zmienić numer karty kredytowej - wyrobić nową.

Plusy:
brak - konta i tak pewnie w większości fikcyjne

Minusy:
kasa, kasa

Marek NIE poleca Flirt.com znajomym/rodzinie

Randki.org - Ostrzeżenie

0

Wypowiedź:
Ostrzegam przed Rosjanką-oszustką o imieniu Tatiana. Na portalu Randki.org znana jest pod dwoma pseudonimami: Taty-taty i Floweeers. Zorientowałem się że koresponduje z innymi facetami także, zmienia ustawienia na portalu i unika poważnych odpowiedzi na poważne pytania. Kiedy się zorientowałem, przestała odpisywać. Nie dajcie się nabrać Panowie.

Grzegorz NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie