Najnowsze Wypowiedzi

SexContact.com - Russian

0

Wypowiedź:
😊😊😊😊

Plusy:
🤗🤗🤗🤗

Minusy:
😖😖😖😖

Sergii poleca SexContact.com znajomym/rodzinie

Victoria Milan - Pomysł dobry

0

Wypowiedź:
Potwierdzam opinie poprzedników.... Większość kobiet tutaj to jakieś słupy, nie wiem jak jest z facetami. Abonament jest zabójczy... i to automatycznie przedłużanie - masakra! Moim zdaniem kobiety powinny mieć darmową rejestrację, lub ewentualnie płacić parę złotych. Bo większość kobiet nie potrzebuje żadnych portali żeby znaleźć faceta do łóżka. Nie oszukujmy się te wszystkie portale typu VM są dla facetów, bo my mamy większy problem znaleźć kobietę do łóżka.

Plusy:
Pomysł ok

Minusy:
Za drogo

Victoria Milan - Victoria Milan

0

Wypowiedź:
Po ledwo co założonym koncie już na starcie chcą 140 zł za abonament bez żadnej możliwości weryfikacji portalu i kont , nie ma możliwości odczytania nawet 50 wiadomości które otrzymałem w ciągu paru dni od niby użytkowniczek które napisały do świeżo otwartego konta bez żadnych zdjęć i opisu ....

Tu nie chodzi o pieniądze ale o zasady , kolejny portal stworzony do naciągania mężczyzn, od razu widać że 90% kont tu jest sztuczna prowadzona przez samych adminów
także Panowie szkoda czasu i pieniędzy na to już lepiej popolować gdzie indziej

Plusy:
Idea świetna

Minusy:
Portal nie realny stworzony nie do spotkań tylko do naciągania na pieniądze

Marek NIE poleca Victoria Milan znajomym/rodzinie

40Latki.pl - Limes

0

Wypowiedź:
To nie wypowiedź, bo jeszcze nie zalogowałem się tutaj, lecz pytanie: czy ten portal randkowy ma górny limit wieku użytkowników? 40+ sugeruje że nie, ale jestem nieufny.

Amateur Community - AC

0

Wypowiedź:
Poznałem tam dwie panie, jedna niestety jak się pozniej okazało miała męża, ale co użyłem to moje
chyba na przestrzeni czasu portal nieco sie rozwinął i jest wiecej lasek

Plusy:
szybkie spotkanie

Minusy:
denerwujące wiadomości od botów, przez to giną wiadomości od realnych profili

mario poleca Amateur Community znajomym/rodzinie

Flirt.com - Złodzieje

0

Wypowiedź:
Pobierają kasę 3x w ciągu miesiąca. Kwoty: 16 - 68 zł (zależnie od kursu dolara czy yuana). Trudno usunąć tam konto (serwis zarejestrowany na wyspach dziewiczych, numer do kontaktu zagraniczny, początek 18 i 9 cyfr i pewnie dużo się buli za połączenie). Najlepiej zmienić numer karty kredytowej - wyrobić nową.

Plusy:
brak - konta i tak pewnie w większości fikcyjne

Minusy:
kasa, kasa

Marek NIE poleca Flirt.com znajomym/rodzinie

Randki.org - Ostrzeżenie

0

Wypowiedź:
Ostrzegam przed Rosjanką-oszustką o imieniu Tatiana. Na portalu Randki.org znana jest pod dwoma pseudonimami: Taty-taty i Floweeers. Zorientowałem się że koresponduje z innymi facetami także, zmienia ustawienia na portalu i unika poważnych odpowiedzi na poważne pytania. Kiedy się zorientowałem, przestała odpisywać. Nie dajcie się nabrać Panowie.

Grzegorz NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - OSTRZEŻENIE

1

Wypowiedź:
Na wstępie pzepraszam za używanie dużych liter z powodu niedowładu i trudności z tym związanych .

Proszę o uwagę :

Tym razem temat dotyczy tzw.portali randkowych z których część mężczyzn korzysta .Jeżeli startujesz z tekstem jednoznacznie brzmiącym , proszę Cię kurwa po męsku - nie rób tego ; idź do agencji , zapłać należność za usługę zamiast czytać w opisach ; jakie to z Nas mężczyzn - chuje , zboki , prymitywy itp .Psujesz mi człowieku opinię bo ja nie aspiruję do kopulacji i pieprzenia niestworzonych bzdur - by tylko " wyrwać laskę " . Nadto właściciele tych targowisk chamstwa i podłości - TOLERUJĄ PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN .SĄ TO CZĘSTO TAK ORDYNARNE BLUZGI , GODNE ROZMÓWEK Z CELI BĄDŹ PODCZAS USTAWEK. Jeżeli napiszesz , iż jesteś bezzasadnie obrażany przez jakąś damulkę ; CENZURA NIE PRZEPUŚCI TEJ UCZCIWEJ TREŚCI I BEZPRAWNIE ZABLOKUJE CI KONTO .
CHCIAŁBYM POZWAĆ DO SĄDU PORTAL RANDKI.ORG , W KTÓRYM ZOSTAŁEM POCZĘSTOWANY PRZEZ JEDNĄ Z DAM ; TAK ORDYNARNYMI WYZWISKAMI , PO KTÓRYCH ZANIEMÓWIŁEM .ARTYKUŁ 216 KODEKSU KARNEGO WCHODZI W GRĘ .ZOSTAŁEM ZMIESZANY Z BŁOTEM , PONIŻONY I W NIEZWYKLE CHAMSKI SPOSÓB OBRAŻONY . NIE JESTEM W STANIE JEJ NAMIERZYĆ.NICK CHAMA ALBO " ZNIKNĄŁ " ALBO ZOSTAŁ UKRYTY PRZEZ WŁAŚCICIELI TEGO LOKALU.
TREŚĆ MEGO ANONSU JEST NOTORYCZNIE KASOWANA . NIE DOPUSZCZA SIĘ DO TEGO , BYM TO OZNAJMIŁ PUBLICZNIE .
WIEM , ŻE NIKT TUTAJ NIE ZAGLĄDA LECZ GDYBY ; PROSZĘ O WSKAZÓWKI OD CZEGO ZACZĄĆ - CZYLI W JAKI SPOSÓB POZWAĆ PORTAL RANDKI.ORG
PO PRÓBIE ZALOGOWANIA SIE I KOLEJNEJ PRÓBY WYEGZEKWOWANIA PRAWA ; MOJE KONTO ZOSTAŁO CAŁKOWICIE I BEZPRAWNIE USUNIĘTE !!!

Chciałem tym wszystkim ; euforycznie optymistycznym i wiecznie zadowolonym osobom , które albo mnie obrażają albo określają jakimiś ordynarnymi epitetami ; uświadomić jak jest respektowane prawo , jak jest naprawdę i ocucić je z rodzaju jakiegoś idyllicznego transu.
Przeczytałem swoisty amok nienawiści godny stadionowego lumpa kryminalisty DAREMNIE DOMAGAJĄC SIĘ WYEGZEKWOWANIA PRAWA .

W GRĘ W CHODZI ART.216 KK :

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Plusy:
ŻADNYCH !!!!!!!!!

Minusy:
UNIKAJCIE TEGO PORTALU W KTÓRYM , CHAMSTWO I PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN , JEST NIE TYLKO TOLEROWANE LECZ STANOWI NIEKWESTIONOWANĄ NORMĘ .TZW.OPISY , TO CZĘSTO PEANY POGARDY CZY WRĘCZ FEMINISTYCZNEJ NIENAWIŚCI DO MĘŻCZYZN .

OTO FRAGMENT " KORESPONDENCJI PRYWATNEJ ,
KTÓRA ZOSTAŁA SKASOWANA : " WEŹ SE BUCU UMOCZ PALEC W DUPIE I NAPISZ NA ŚCIANIE - BUC Z NADĘCIA I ZAKAZANEJ MORDY ".

PRZESTĘPCZYNI NATYCHMIAST ZNIKNĘŁA LECZ NIE SĄDZE BY W BAZIE DANYCH OWEGO PRZYBYTKU ; NIE MOŻNA BYŁO USTALIĆ JEJ PERSONALIÓW .LECZ WYGODNIEJ POZBYĆ SIĘ JAKIEGOŚ "UPIERDLIWEGO KOLESIA " NIŻ POZBYWAĆ SIĘ PORTALOWYCH CHAMÓW I PRZESTĘPCÓW.MODERACJA TO RACZEJ KPINA I NONSENS .POTRZEBUJĘ POMOCY , GDYŻ CHCĘ POZWAĆ TEN PORTAL . JEŻELI PO STARUSZKA . KTÓRY UKRADŁ Z SKLEPU SPOŻYWCZEGO JEDNĄ BUŁKĘ , POSYŁA SIĘ DUŻYCH CHŁOPCÓW W " KOMINIARKACH " ;TO RODZI SIĘ PYTANIE DO PANA ZIOBRO : CZY INTERNET TO RÓW KLOACZNY I SZAMBO Z OBOWIĄZUJĄCYM " PRAWEM DŻUNGLI " ??????????

Randki.org - Rozczarowany

0

Wypowiedź:
Raczej są nieporządni i zdesperowani ludzie na tym portalu. Osoby które chcą się wyżyć, z fałszywym zdjęciem z netu, maniacy seksualni, szukający sponsora, o bardzo niskiej samoocenie, bardzo często nie są tymi za kogo się podają. Radziłbym omijać ten portal.

Plusy:
Nie zauważyłem.

Minusy:
Często fałszywe zdjęcia, zbyt dużo propozycji seksualnych, nie wiadomo kto jest po drugiej stronie itd.

Gregorius NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - randki.org - śmietnik personalny

0

Wypowiedź:
Na wielu kontach można znaleźć zdjęcia ściągnięte z internetu. Niektórzy użytkownicy zakładają wiele takich kont. Portal nie szanuje prawa autorskiego, a użytkownicy - za przyzwoleniem administratora - posługują się bezprawnie cudzym wizerunkiem. Randki.org to zwykły śmietnik personalny. Nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie. Masa oszustów, naciągaczy, prostytutek, osób szukających sponsora i innego ludzkiego śmiecia. Nie podoba mi się to, że administrator nie potrafi zapobiec wstawianiu skradzionych z internetu zdjęć.

Plusy:
Brak.

Minusy:
Same minusy, długo by opisywać.

Kamil NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie