Randki.org - 15 Wypowiedzi

Randki.org Logo

50% warta polecenia, 15 Wypowiedzi

  1. Randki.org
  2. Randki.org Wypowiedzi
  3. Wypowiedz się na temat Randki.org

Randki.org

Randki.org - Darmowe randki - tysiące osób czeka na Ciebie

Randki.org Details

Hits: 14576

URL: http://randki.org/

Kategorie: Darmowe randki

Wypowiedzi: 15


Randki.org wypowiedzi (15):

Randki.org - Ostrzeżenie

0

Wypowiedź:
Ostrzegam przed Rosjanką-oszustką o imieniu Tatiana. Na portalu Randki.org znana jest pod dwoma pseudonimami: Taty-taty i Floweeers. Zorientowałem się że koresponduje z innymi facetami także, zmienia ustawienia na portalu i unika poważnych odpowiedzi na poważne pytania. Kiedy się zorientowałem, przestała odpisywać. Nie dajcie się nabrać Panowie.

Grzegorz NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - OSTRZEŻENIE

1

Wypowiedź:
Na wstępie pzepraszam za używanie dużych liter z powodu niedowładu i trudności z tym związanych .

Proszę o uwagę :

Tym razem temat dotyczy tzw.portali randkowych z których część mężczyzn korzysta .Jeżeli startujesz z tekstem jednoznacznie brzmiącym , proszę Cię kurwa po męsku - nie rób tego ; idź do agencji , zapłać należność za usługę zamiast czytać w opisach ; jakie to z Nas mężczyzn - chuje , zboki , prymitywy itp .Psujesz mi człowieku opinię bo ja nie aspiruję do kopulacji i pieprzenia niestworzonych bzdur - by tylko " wyrwać laskę " . Nadto właściciele tych targowisk chamstwa i podłości - TOLERUJĄ PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN .SĄ TO CZĘSTO TAK ORDYNARNE BLUZGI , GODNE ROZMÓWEK Z CELI BĄDŹ PODCZAS USTAWEK. Jeżeli napiszesz , iż jesteś bezzasadnie obrażany przez jakąś damulkę ; CENZURA NIE PRZEPUŚCI TEJ UCZCIWEJ TREŚCI I BEZPRAWNIE ZABLOKUJE CI KONTO .
CHCIAŁBYM POZWAĆ DO SĄDU PORTAL RANDKI.ORG , W KTÓRYM ZOSTAŁEM POCZĘSTOWANY PRZEZ JEDNĄ Z DAM ; TAK ORDYNARNYMI WYZWISKAMI , PO KTÓRYCH ZANIEMÓWIŁEM .ARTYKUŁ 216 KODEKSU KARNEGO WCHODZI W GRĘ .ZOSTAŁEM ZMIESZANY Z BŁOTEM , PONIŻONY I W NIEZWYKLE CHAMSKI SPOSÓB OBRAŻONY . NIE JESTEM W STANIE JEJ NAMIERZYĆ.NICK CHAMA ALBO " ZNIKNĄŁ " ALBO ZOSTAŁ UKRYTY PRZEZ WŁAŚCICIELI TEGO LOKALU.
TREŚĆ MEGO ANONSU JEST NOTORYCZNIE KASOWANA . NIE DOPUSZCZA SIĘ DO TEGO , BYM TO OZNAJMIŁ PUBLICZNIE .
WIEM , ŻE NIKT TUTAJ NIE ZAGLĄDA LECZ GDYBY ; PROSZĘ O WSKAZÓWKI OD CZEGO ZACZĄĆ - CZYLI W JAKI SPOSÓB POZWAĆ PORTAL RANDKI.ORG
PO PRÓBIE ZALOGOWANIA SIE I KOLEJNEJ PRÓBY WYEGZEKWOWANIA PRAWA ; MOJE KONTO ZOSTAŁO CAŁKOWICIE I BEZPRAWNIE USUNIĘTE !!!

Chciałem tym wszystkim ; euforycznie optymistycznym i wiecznie zadowolonym osobom , które albo mnie obrażają albo określają jakimiś ordynarnymi epitetami ; uświadomić jak jest respektowane prawo , jak jest naprawdę i ocucić je z rodzaju jakiegoś idyllicznego transu.
Przeczytałem swoisty amok nienawiści godny stadionowego lumpa kryminalisty DAREMNIE DOMAGAJĄC SIĘ WYEGZEKWOWANIA PRAWA .

W GRĘ W CHODZI ART.216 KK :

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Plusy:
ŻADNYCH !!!!!!!!!

Minusy:
UNIKAJCIE TEGO PORTALU W KTÓRYM , CHAMSTWO I PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN , JEST NIE TYLKO TOLEROWANE LECZ STANOWI NIEKWESTIONOWANĄ NORMĘ .TZW.OPISY , TO CZĘSTO PEANY POGARDY CZY WRĘCZ FEMINISTYCZNEJ NIENAWIŚCI DO MĘŻCZYZN .

OTO FRAGMENT " KORESPONDENCJI PRYWATNEJ ,
KTÓRA ZOSTAŁA SKASOWANA : " WEŹ SE BUCU UMOCZ PALEC W DUPIE I NAPISZ NA ŚCIANIE - BUC Z NADĘCIA I ZAKAZANEJ MORDY ".

PRZESTĘPCZYNI NATYCHMIAST ZNIKNĘŁA LECZ NIE SĄDZE BY W BAZIE DANYCH OWEGO PRZYBYTKU ; NIE MOŻNA BYŁO USTALIĆ JEJ PERSONALIÓW .LECZ WYGODNIEJ POZBYĆ SIĘ JAKIEGOŚ "UPIERDLIWEGO KOLESIA " NIŻ POZBYWAĆ SIĘ PORTALOWYCH CHAMÓW I PRZESTĘPCÓW.MODERACJA TO RACZEJ KPINA I NONSENS .POTRZEBUJĘ POMOCY , GDYŻ CHCĘ POZWAĆ TEN PORTAL . JEŻELI PO STARUSZKA . KTÓRY UKRADŁ Z SKLEPU SPOŻYWCZEGO JEDNĄ BUŁKĘ , POSYŁA SIĘ DUŻYCH CHŁOPCÓW W " KOMINIARKACH " ;TO RODZI SIĘ PYTANIE DO PANA ZIOBRO : CZY INTERNET TO RÓW KLOACZNY I SZAMBO Z OBOWIĄZUJĄCYM " PRAWEM DŻUNGLI " ??????????

Randki.org - Rozczarowany

0

Wypowiedź:
Raczej są nieporządni i zdesperowani ludzie na tym portalu. Osoby które chcą się wyżyć, z fałszywym zdjęciem z netu, maniacy seksualni, szukający sponsora, o bardzo niskiej samoocenie, bardzo często nie są tymi za kogo się podają. Radziłbym omijać ten portal.

Plusy:
Nie zauważyłem.

Minusy:
Często fałszywe zdjęcia, zbyt dużo propozycji seksualnych, nie wiadomo kto jest po drugiej stronie itd.

Gregorius NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - randki.org - śmietnik personalny

0

Wypowiedź:
Na wielu kontach można znaleźć zdjęcia ściągnięte z internetu. Niektórzy użytkownicy zakładają wiele takich kont. Portal nie szanuje prawa autorskiego, a użytkownicy - za przyzwoleniem administratora - posługują się bezprawnie cudzym wizerunkiem. Randki.org to zwykły śmietnik personalny. Nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie. Masa oszustów, naciągaczy, prostytutek, osób szukających sponsora i innego ludzkiego śmiecia. Nie podoba mi się to, że administrator nie potrafi zapobiec wstawianiu skradzionych z internetu zdjęć.

Plusy:
Brak.

Minusy:
Same minusy, długo by opisywać.

Kamil NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - Uwazajcie na Smutny2 albo smutny ja

4

Wypowiedź:
Uwazajcie na smutny2 albo smutny ja to nijiako Rafał Kruk który jest chory psychicznie i jest patologicznym kłamcą będzie cie śledził bo ms hopla na punkcie chorej zazdrośći zostawi ci podsłuch w mieszkaniu i tak dalej. Owy pan jest z przemysla i jeszcze niczego sie nie nauczył po jakis dwuch latach roku wyjdzie jego prawdziwa natura moze miec konta tez gdzie indziej moze przedstawiać się z początku jako Tomek ale uwazajcie Rafał Kruk Przemyśl obecnie 30 lat za niedługo 31

Randki.org - to skok na kase - uwaga

0

Wypowiedź:
Za byle jaki kontakt chcą kase 11zł SMS

Gabriel NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - Ogólnie polecam

0

Wypowiedź:
Na pewno nie wyłudzają pieniędzy, danych osobowych ani nic z tych rzeczy. Wyszukiwarka też w porządku.
Może lekko starawa szata graficzna

Plusy:
* Darmowa
* Prosta rejestracja, wyglądają uczciwie
* Żadnej ingerencji w treść wiadomości (jak na stronach oszustów, gdzie banują za podanie w wiadomości danych kontaktowych - nr telefonu,maila itp.).

Minusy:
W sumie nie wiem, powiadomienia mailowe nie są chyba konfigurowalne.

Daniel poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - wypowiedz

0

Wypowiedź:
dziadostwo, stara szata graficzna, mała ilość kobiet, a jak się trafi to z województwa, zdjęcia, niewyrazne, stare, albo brak zupełny, kobiety nie odpisują
na wiadomości a jeśli już to tak że tylko uciekać stamtąd.

Plusy:
brak

Krzysztof NIE poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - kontakt

0

Wypowiedź:
można poznać wielu ciekawych mezczyzn

Plusy:
Podobał mi sie portal do czasu...do dnia dzisiejszego...

Minusy:
nawiazałam kontakt z pewnym mezczyzna,jestesmy soba zainteresowani,długo pisalismy ze soba,a dzis nie moge wysłac ani jednej wiadomosci do tej osoby,ja otrzymuje jego,jest zmartwiony dlaczego nie odzywam sie a ja nie mam zadnego kontaktu do niego,co mogło sie stać...czy mógłby przez pomyłke mnie zablokowac?

Rita poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Randki.org - Całkiem przyzwoity

0

Wypowiedź:
darmowy portal na którym można poznać kogoś ze swojej okolicy.

Plusy:
+dużo preferencji wyboru od wyglądu po np. ulubiona muzykę
+za darmo
+całkiem sporo
+pisze kto kiedy ostatnio się logował i czy przeczytał twoją informację

Minusy:
-trochę kiczowata szata graficzna która mnie denerwowała podczas korzystania
-całkiem sporo zboczonych spamerów ale to chyba na każdym portalu się zdarza

bogna poleca Randki.org znajomym/rodzinie

Wypowiedz się na temat Randki.org

  • Twój adres mailowy nie jest widoczny dla innych internautów


Tak, poleciłbym tą stronę znajomym/rodzinie
Nie, nie poleciłbym tej strony nikomu
Nie dotyczy / Brak opinii


Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej wypowiedzi na temat tej strony

Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej reakcji na moją wypowiedź

przejdź do Randki.org


Inne strony internetowe w tej kategorii 'Darmowe randki'