Victoria Milan - 4 Wypowiedzi

Victoria Milan Logo

20% warta polecenia, 4 Wypowiedzi

  1. Victoria Milan
  2. 100% anonimowości i poufności
  3. Romansuj lokalnie lub globalnie
  4. Bezpieczeństwo
  5. Autentyczne profile rzeczywistych użytkowników
  6. Skontaktuj się z nami
  7. Victoria Milan Wypowiedzi
  8. Wypowiedz się na temat Victoria Milan

Victoria Milan

Czy masz poczucie, że tkwisz w monotonnym małżeństwie bez miłości? Czy brakuje Ci bycia pożądanym, chcesz na nowo poczuć podniecenie i bliskość? Victoria Milan może przynieść rozwiązanie!

Victoria Milan to nowy europejski portal randkowy dla ludzi będących w małżeństwie lub nieformalnym związku i szukających dyskretnej odskoczni. Niezależnie od tego, czy w sieci szukasz niewinnego przyjacielskiego flirtu, jednonocnej przygody lub namiętnego długotrwałego romansu, Victoria Milan zapewni Ci bezpieczną i dyskretną przestrzeń do spotkania drugiej osoby. Umożliwia anonimowe wyszukiwanie i nawiązywanie relacji z wieloma osobami w całej Europie, o jasno sprecyzowanym statusie. Zrzeszamy ludzi takich jak Ty, którzy chcą poczuć to magiczne uczucie raz jeszcze.

Randki dla ludzi w związkach

Międzynarodowe badania dowodzą, że 30% wszystkich użytkowników tradycyjnych portali randkowych dla singli nie wyjawia prawdy odnośnie swojego aktualnego statusu. Victoria Milan to portal randkowy dedykowany zwłaszcza osobom pozostającym w małżeństwie lub niesformalizowanym związku, które pragną pozamałżeńskiej lub pozazwiązkowej przygody. Dlatego nie ma już sensu ukrywać informacji o swoim statusie lub podawać nieprawdę. Większość użytkowników naszego portalu de facto szuka kogoś, kto nie jest wolny. Rejestrując się, wyjaw zatem swój prawdziwy status i rozpocznij poszukiwania!

Victoria Milan Details

Hits: 2484

URL: http://www.victoriamilan.pl/?welcome=g4dv6orm

Kategorie: Dyskretne Randki

Wypowiedzi: 4

100% anonimowości i poufności

Jako użytkownik Victoria Milan pozostajesz w 100% anonimowy. Nie wymagamy ani nie weryfikujemy żadnych wrażliwych danych osobowych, takich jak imię, adres, numer telefonu. Reguły są proste! Po prostu utwórz konto za pomocą nicka i anonimowego konta mailowego w jednej z popularnych domen pocztowych, jak Hotmail.com, Yahoo.com, Gmail.com etc. i rozpocznij dobrą zabawę! Zacznij poszukiwania i odmień swoje życie na zawsze! W miarę jak nabierzesz zaufania do nowo poznanych osób, udostępniaj bardziej osobiste informacje.

Romansuj lokalnie lub globalnie

Wielu osobom będącym w związkach łatwiej i bezpieczniej jest nawiązać romans z dala od domu, podczas podróży służbowych czy w trakcie romantycznych wypadów. Inni zdecydowanie wolą nie wiązać się na odległość i zawęzić promień wyszukiwania do kilku kilometrów, bo wtedy łatwiej o regularne spotkania. Victoria Milan to rozbudowana baza użytkowników z całej Europy i Skandynawii, już będących w związkach. Twój romans, Twój wybór!

Bezpieczeństwo

Spotkania za pośrednictwem Victoria Milan po prostu muszą być bezpieczne i przyjemne. Nasi profesjonalni administratorzy monitorują Victoria Milan codziennie, zapewniając pełne bezpieczeństwo i całkowitą poufność. Jeśli czyjś profil lub aktywność na portalu wzbudza podejrzenia, każdy członek społeczności może o tym łatwo powiadomić za pomocą przycisku "Zgłoś tego użytkownika", widocznym na każdym profilu. Wszyscy użytkownicy, którzy naruszą regulamin, zostaną natychmiast skutecznie zablokowani (ich IP, email, etc.) i umieszczeni na czarnej liście.

Autentyczne profile rzeczywistych użytkowników

Victoria Milan to tysiące autentycznych profili zarejestrowanych przez rzeczywiste osoby, wielce prawdopodobne, że także w Twojej okolicy. Serwis nie jest pozorowany, nie posługuje się fałszywymi danymi jak niektóre strony tego typu dostępne w sieci. Prowadzimy prawdziwy portal randkowy, zrzeszający prawdziwych ludzi i jesteśmy z tego dumni. Konsekwentnie monitorujemy, selekcjonujemy i wykluczamy fałszywe profile i stale zachęcamy naszych użytkowników do zgłaszania podejrzanych kont. Wszystkie zgłoszenia są natychmiast weryfikowane i przetwarzane.

Skontaktuj się z nami

[email protected]

Nazwa firmy: Digisec Media Limited
Numer rejestracji spółki: C56612
33 34 , Regent House,
Bissazza Street
Sliema
Malta
SLM 1640


Victoria Milan wypowiedzi (4):

Victoria Milan - Pomysł dobry

0

Wypowiedź:
Potwierdzam opinie poprzedników.... Większość kobiet tutaj to jakieś słupy, nie wiem jak jest z facetami. Abonament jest zabójczy... i to automatycznie przedłużanie - masakra! Moim zdaniem kobiety powinny mieć darmową rejestrację, lub ewentualnie płacić parę złotych. Bo większość kobiet nie potrzebuje żadnych portali żeby znaleźć faceta do łóżka. Nie oszukujmy się te wszystkie portale typu VM są dla facetów, bo my mamy większy problem znaleźć kobietę do łóżka.

Plusy:
Pomysł ok

Minusy:
Za drogo

Victoria Milan - Victoria Milan

0

Wypowiedź:
Po ledwo co założonym koncie już na starcie chcą 140 zł za abonament bez żadnej możliwości weryfikacji portalu i kont , nie ma możliwości odczytania nawet 50 wiadomości które otrzymałem w ciągu paru dni od niby użytkowniczek które napisały do świeżo otwartego konta bez żadnych zdjęć i opisu ....

Tu nie chodzi o pieniądze ale o zasady , kolejny portal stworzony do naciągania mężczyzn, od razu widać że 90% kont tu jest sztuczna prowadzona przez samych adminów
także Panowie szkoda czasu i pieniędzy na to już lepiej popolować gdzie indziej

Plusy:
Idea świetna

Minusy:
Portal nie realny stworzony nie do spotkań tylko do naciągania na pieniądze

Marek NIE poleca Victoria Milan znajomym/rodzinie

Victoria Milan - Oszustwo

0

Wypowiedź:
Teoretycznie jest tu trochę osób, ale podejrzane jest to, że wszystkie profile utworzone i opisane są na jedno kopyto. Nawet z tymi samymi błędami stylistycznymi w opisach. Wiele z tych kont jest online przez cały czas.
Wysyłane są wiadomości dla zachęcenia do subskrypcji, potem okazuje się, że to ściema.
Do wściekłości natomiast doprowadziło mnie, że subskrypcja zostaje przedłużona na kolejny miesiąc i aby zatrzymać ten proces, należy wysyłać oficjalne odstąpienie od umowy do administracji portalu.
Jak dla mnie skandal

Plusy:
główny zamysł portalu jest ciekawy.
cała formuła dba o jakość profili tm wystepujących i o aninimowość

Minusy:
Niestety funkcjonowanie tego portalu jest tylko teoretyczne.
Naciąganie na pieniądze i oszustwa w umowach.

Ka Em NIE poleca Victoria Milan znajomym/rodzinie

Victoria Milan - Taki sobie

0

Wypowiedź:
Taki sobie portal. Sporo natrętów, dziwni ludzie.

Plusy:
są tu teoretycznie ludzie , którzy wiedzą czego chcą

Minusy:
.. no właśnie.. teoretycznie są tutaj ludzie , którzy wiedzą czego chcą.. teoretycznie ..

Michał NIE poleca Victoria Milan znajomym/rodzinie

Wypowiedz się na temat Victoria Milan

  • Twój adres mailowy nie jest widoczny dla innych internautów


Tak, poleciłbym tą stronę znajomym/rodzinie
Nie, nie poleciłbym tej strony nikomu
Nie dotyczy / Brak opinii


Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej wypowiedzi na temat tej strony

Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej reakcji na moją wypowiedź

przejdź do Victoria Milan


Inne strony internetowe w tej kategorii 'Dyskretne Randki '

Strona główna » Dyskretne Randki » Victoria Milan