ArkadiaPrestige.pl - 2 Wypowiedzi

ArkadiaPrestige.pl Logo

50% warta polecenia, 2 Wypowiedzi

  1. ArkadiaPrestige.pl
  2. ArkadiaPrestige.pl Wypowiedzi
  3. Wypowiedz się na temat ArkadiaPrestige.pl

ArkadiaPrestige.pl

Osoby, które w dzisiejszym zabieganym świecie zdobyły już pewną stabilizację życiową, a teraz o pomoc w znalezieniu swojej Drugiej Połówki zwróciły się do profesjonalistów z biura matrymonialnego Arkadia Prestige.

Często nasi klienci wcześniej korzystali z internetowych portali randkowych i zniechęceni przypadkowymi osobami, które tam spotykali nie chcą już poznawać przypadkowych partnerów, z którymi nie łączy ich poziom wykształcenia, zainteresowania czy wspólne wartości. Dziś potrafią już dokładnie zwerbalizować swoje oczekiwania w stosunku do partnerów, mają duże poczucie własnej wartości, wiedzą czego chcą i szukają osób podobnych do siebie.

Staramy się przy doborze partnerów, aby łączyło Państwa jak najwięcej. Z reguły dla naszych klientów najważniejsze jest to, co partner sobą reprezentuje. Jaki jest i kim jest, jakimi wartościami w życiu się kieruje, co jest dla niego ważne, jakie ma zainteresowania czy pasje.

ArkadiaPrestige.pl Details

Hits: 1346

URL: http://arkadiaprestige.pl/

Kategorie: Biuro Matrymonialne

Wypowiedzi: 2


ArkadiaPrestige.pl wypowiedzi (3):

ArkadiaPrestige.pl - Uwaga nato biuro matrymonialne Arkadia Prestge

0

Wypowiedź:


Oszukana i rozczarowana
22 kwietnia 2020, godz. 18:07
Ocena: bardzo słaba
Uważajcie Państwo na tą Panią E.Renatę Martyniuk z biura Arkadia Prestige, która może być oszustką. Podpisuje z Klientami dziwnie skontruowaną umowę. Zadaje pytania dotyczące miejsca pracy, zarobków, statusu majątkowego oraz adresu zamieszkania. Jak ona twierdzi robi to, żeby zweryfikować Klientów, wyeliminować nieuczciwe osoby.Zaniepokoiło mnie, gdyż Pani Martyniuk robi kopię dowodu osobistego. Podczas spotkania w jej biurze przy ul. Kopernika 34 wyszła do pokoju obok w tym celu, gdzie obecnie jest to zakazane. Nikt nie ma prawa kserować dowodu osobistego. Jest w posiadaniu danych osobowych, ktore może wykorzystać w niewłaściwy sposób. Po zainkasowaniu pieniędzy Pani Renata Martyniuk zachowuje się skandalicznie, bez szacunku do Klienta, jest opryskliwa. Posuwa się nawet do szanatżu mowiąc, że nagrała rozmowę telefoniczną. Wmawia, że Klient ją obraża, co nie jest prawdą i sugeruje, żeby skontaktować się z prawnikiem, jeśli Klient chce zrezygnować z umowy. Mnie Pani Martyniuk zaproponowała jednego kandydata, którego nie chciała pokazać mi zdjęcia. Jak się okazało ten Pan wogóle do mnie nie pasuje i nie był zainteresowany moją osobą. Miało dojść do jednego spotkania, ale do niego nie doszło. Jeśli ktoś z Państwa czuje się pokrzywdzony i jest zainteresowany rozmową ze mną na ten temat, to proszę o kontakt w tej sprawie. Jestem za pozwem zbiorowym.

Plusy:
Zero

Minusy:
Stracone nerwy,czas i pieniądze.

Ewa NIE poleca ArkadiaPrestige.pl znajomym/rodzinie

ArkadiaPrestige.pl - Polecam Arkadia Prestige

1

Wypowiedź:
Bardzo profesjonalna obsługa. Dobrze dobrani kandydaci, widać, że nie przyjmują przypadkowych osób. Wszyscy panowie z wyższym wykształceniem i dużą klasą. Wcześniej byłam w innym biurze i tam miałam wrażenie, że wszystko im jedno kogo komu dadzą. Polecam Arkadia Prestige

anna39 poleca ArkadiaPrestige.pl znajomym/rodzinie

ArkadiaPrestige.pl - ArcadiaPrestige

1

Wypowiedź:
Przestrzegam wszystkich przed tym biurem, straciłam pieniądze, Pani R. ma jak sie zorientowałam zatrudnionych na etacie Panów których wysyła , pewnie za drobna oplatą, na spotkania z kobietami które poszukują partnera. Wszystko jest tak ukartowane, zeby przypadkiem klientka nie zechciała sie dalej spotykac z umowionym Pane. Po trzeciej takiej akcji chciało mi sie juz tylko śmiać z tych facetów na kontrakciu u Pani R, włascicielki biura. Załosne doświadczenie. Myślę że można było by to podciągnąć pod wyłudzenie i oszustwo z punktu prawnego.
Prosze o kontakt osoby które mają podobne odczucia. Tą sprawą trzeba się zająć, aby kolejne osoby nie wpadły w to oszustwo. Pozdrawiam,

Plusy:
zero

Minusy:
stracony czas i 800zł

Kasia NIE poleca ArkadiaPrestige.pl znajomym/rodzinie

Wypowiedz się na temat ArkadiaPrestige.pl

  • Twój adres mailowy nie jest widoczny dla innych internautów


Tak, poleciłbym tą stronę znajomym/rodzinie
Nie, nie poleciłbym tej strony nikomu
Nie dotyczy / Brak opinii


Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej wypowiedzi na temat tej strony

Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej reakcji na moją wypowiedź

przejdź do ArkadiaPrestige.pl


Strona główna » Biuro Matrymonialne » ArkadiaPrestige.pl