Randki24 - 10 Wypowiedzi

Randki24 Logo

55.6% warta polecenia, 10 Wypowiedzi

  1. Randki24
  2. Randki24 Wypowiedzi
  3. Wypowiedz się na temat Randki24

Randki24

Randki24 - Witaj! Strona, na której jesteś to serwis randkowy. Możesz tutaj przeglądać randki internetowe. Znajdziesz tu również katalog randkowy, dzięki któremu łatwo i szybko dotrzesz do interesującej Cię randki. Sprawdź może właśnie teraz czeka tu na Ciebie Twoja sympatia. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym randkowiczem, to zapraszamy do rejestracji.

Randki24 Details

Hits: 8072

URL: http://www.randki24.pl/

Kategorie: General Datingsites

Wypowiedzi: 10


Randki24 wypowiedzi (10):

Randki24 - Oszustka

0

Wypowiedź:
Chciałbym przestrzec przed Panią o nicku. Słoneczko.5 Ona wcześniej była jako Iwona2 zmieniła nick i adres mailowy to jest oszusta która nadciąga facetów. Z portalu randki24.pl

Plusy:
Żenada

Minusy:
Zablokować kogoś takiego

Grzegorz NIE poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - Oszukaństwo

0

Wypowiedź:
Ja na tym portalu poznałem pewną Panią. Przez 8 miesięcy było cudnie, aż do momentu kiedy zobaczyłem, że ona jest cały czas na tym portalu, ponieważ zarejestrowałem ale pod innymi danymi, bo coś mnie tkneło bo siedziała cały czas na mailu. I zaczęłam do niej pisać na portalu jako inna osoba,i odpisała po 2 dniach pisania chciała się spotkać kjuz w hotelu, powiedziałem że to za szybko na takie spotkanie.Pozniej się okazało że umawia się regularnie w hotelach z różnymi facetami. Kiedyś wyjechaliśmy i wziełem jej telefon przejrzałem maile a tam były godziny i motele gdzie się spotyka, z facetami z portalu. Porostu zwykła cichodajka. Jej Longin Iwona2. Pisałem do redakcji portalu wysłałem opisy jakie mi i innym przysłała, że po 2cdniach idzie do hotelu z facetem, i straszna matrymonialistaka. Także na tym portalu tylko oszuści. A portal nic z tym nie zrobił Iwona 2 dalej jest na portalu i dalej wylapuje naiwnych jeleni.

Plusy:
Żenada, portal popiera takie panie

Minusy:
Nie polecam

Dariusz NIE poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - Nie mogę powrócić na portal.

0

Wypowiedź:
Witam. Mam problem z ponownym założeniem konta na portalu.Poznalem ciekawą kobietę i zlikwidowałem konto , niestety nie udało nam się , nie mogę założyć ponownie. Blokują mnie informacja że moje konto nie istnieje. Pruby ponownej rejestracji spełzły na niczym.

Plusy:
Naprawdę można poznać wartościowych ludzi

Minusy:
Blokowanie ponownej rejestracji

Matador poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - Nie wierzcie w takie portale.

0

Wypowiedź:
To naturalny sposób zarabiania,inaczej mówiąc - robienia każdego w balona.Czasem się ktoś tam trafi,ale w sumie to raczej nikt nie zaczepia,tylko admin wysyła jakieś "oczka"
Znam to,bo poznałam kogoś,kto pracuje dla takiej strony.
Podobnie jest randki.org i wszystkie inne takie portale.Jakaś mała szansa istnieje,pewnie,ale to juz trzeba ponosić większe koszty.Nikt Wam za darmo nie będzie szukał żony czy mężaDotarło czy jeszcze nie?Jeśli nie,to na zawsze pozostaniecie naiwni.

Plusy:
żadne

Minusy:
dużo

Anka/go NIE poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - Ogólnie ok portal

0

Wypowiedź:
Poznałem na tym portalu dziewczynę, z którą się spotykałem przez pół roku. Zostawiła mnie. Dlatego wracam na nowe poszukiwania, może znowu znajdę taką dziewczynę

Rafał poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - Ten portal jest zajeb...

0

Wypowiedź:
2.5roku temu napisałam do pama który też był samotny. Wszystko się nam ułożyło i zostałam jego narzeczona a w przyszłym roku bierzemy ślub. Ten portal jest najlepszy.

Randki24 - zdięcia

0

Wypowiedź:
zdjęcia wyjątkowo rygorystycznie selekcjonują, np wykasowali moje zrobione na trasie w parku linowym z przodu, widoczna twarz , sylwetka - nie wiem co im nie pasowało, odpisali mi ze twarz mało widoczna - bez sensu!! Tym bardziej, ze jeżeli ktoś wcale nie wrzuca zdjęcia - jest ok... konta mu nie likwidują!

Randki24 - kujawsko pomorskie

0

Wypowiedź:
niewiem co wpisac

Plusy:
mozna spotkac mila pania

walter poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - polecam

1

Wypowiedź:
Mogę polecić ten portal. Można szybko nawiązać kontakt z wybraną osobą bez dodatkowych opłat i podobnych haczyków. Może zbyt rygorystycznie testują zdjęcia. Odrzucili moje w ciemnych okularach.

Darek poleca Randki24 znajomym/rodzinie

Randki24 - oszust na portalu

15

Wypowiedź:
pojawił się oszust na portalu Randki 24.pl oszukał już kilka kobiet że szuka miłości i że mieć rodzinę co jest nie prawdą ma kobietę a na portalu bywa z nudów i z nudów bajeruje kobiety jego nik to omega2000 .portal jest bardzo fajny na pewno polecę go znajomym

Wypowiedz się na temat Randki24

  • Twój adres mailowy nie jest widoczny dla innych internautów


Tak, poleciłbym tą stronę znajomym/rodzinie
Nie, nie poleciłbym tej strony nikomu
Nie dotyczy / Brak opinii


Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej wypowiedzi na temat tej strony

Proszę o informację drogą mailową w przypadku każdej nowej reakcji na moją wypowiedź

przejdź do Randki24