Be2 jest jednym z wiodących serwisów doboru partnerskiego na świecie. Misja naszej firmy polega na kojarzeniu samotnych ludzi i pomoc im w odnalezieniu pasującego partnera. Po wprowadzeniu pierwszej strony internetowej w roku 2004, be2 zaczęło rożwijać się w ogromnym tempie. Obecnie firma oferuje serwis ponad 16 milionom użytkowników w ponad 30 krajach świata na 6 kontynentach. Każdego dnia przybywa 20,000 nowych użytkowników rejestrując się na naszych stronach, a 225 zatrudnionych pracowników z 41 krajów, ulokowanych w 11 miastach świata troszczy się, by każdy z naszych użytkowników mógł znaleźć swojego wymarzonego partnera. FILOZOFIA NASZEJ FIRMY W przeciwieństwie do serwisów randkowych celujących na niezobowiązującą zabawę, serwis be2 jest adresowany do ludzi szukających poważnego, stabilnego związku. be2 bazuje na modelu analizy naukowej, stosującym psychologiczne, antropologiczne i socjologiczne kryteria, w celu oszacowania kompatybilności dwóch konkretnych osobowości. Przedstawiamy Ci wyłącznie tych użytkowników, których osobowość wykazuje szczególną zgodność z Twoją osobowością. Proces ten jest utrzymany w pełnej dyskrecji i prywatności. To Ty decydujesz, komu i kiedy chcesz ujawnić swoje osobiste informacje.

Jakie usługi są bezpłatne i kiedy pobierane są opłaty?

Twój indywidualny test osobowości i opis Twojego profilu są całkowicie bezpłatne . Otrzymasz również bezpłatny wynik testu osobowości oraz listę potencjalnych partnerów, którzy pasują do Twojej osobowości. Jeżeli jesteś zadowolony/a z naszego serwisu, możesz wybrać różne rodzaje Konta Premium, które oferują różne korzyści : Możesz pisać i otrzymywać wiadomości od innych użytkowników a także oglądać ich zdjęcia. Oprócz tego pozostajesz anonimowy, jak długo zechcesz. Twoje Konto Premium zostaje przedłużone automatycznie o wybrany podczas zakupu okres czasu. Możesz jednak z niego zrezygnować w dowolnej chwili; okres rezygnacji wynosi 14 dni, o ile nie zostanie wyszczególnione inaczej. Z naszą gwarancją kontaktu, która dotyczy każdego nabytego Konta, gwarantujemy kontakt z przynajmniej 10 potencjalnymi partnerami. Przedłużymy Twoje członkostwo bezpłatnie, dopóki nie nawiążesz kontaktu z 10 użytkownikami be2.


Jak mogę nawiązać kontakt z innymi użytkownikami be2?

Klikając nazwę użytkownika wybranej przez Ciebie osoby, wywołujesz poszczególny profil. Znajdziesz tu również opcję pisania wiadomości. Nie posiadając Konta Premium możesz wysłać tylko jedną osobiście sformułowaną wiadomość to każdego poleconego partnera. Użytkownicy Premium mogą wysyłać i otrzymywać nieograniczoną liczbę indywidualnie zredagowanych wiadomości oraz odczytywać je.


Co oznacza gwarancja kontaktu?

Naszą gwarancję sukcesu zapewni Ci Konto Premium, które umożliwia kontakt z przynajmniej 10 polecanymi przez nas osobami. Jeżeli w ciągu Twojego Konta Premium nawiążesz kontakt z mniej niż 10 osobami, przedłużymy Ci Twój dostęp na tak długo, aż Twoje kontakty dojdą do skutku. Chcąc korzystać z naszej gwarancji sukcesu, wyślij nam krótki email poprzez formularz kontaktowy.


Kontakt

be2 S.à.r.l. 13 rue du Commerce L-1351 Luxembourg Luxembourg DYREKTOR: Laetitia Pateau


Be2.pl Recenzje

  Be2.pl - przestrzegam

  Albo brak profesjonalizmu, albo naciaganie - innej opcji nie ma.
  Po tygodniu od wniesienia oplaty i po moim ponaglajacym mailu przetworzono moje dane, teoretycznie moglam korzystac ze wszystkich mozliwosci, ale tam nawet ustawienie wlasnych parametrow wyszukiwania NIE DZIALA.
  Pomijam, ze juz w zalozeniu portal daje sobie 24 godziny na rekomendacje wg
  moich warunkow. To jedno nieporozumienie, amatorszczyzna albo cwaniactwo i lekcewazenie klientow. Szkoda czasu.

  Zalety
  trudnozauwazalne

  Wady
  Brak profesjonalizmu, nieskonczenie dlugie i utrudniajace jakiekolwiek czynnosci (poza placeniem) procedury.

  bez polskich liter

  Serwis... jak serwis - nie rozni sie; niczym szczególnych od innych. Za to strona internetowa, obsluga - koszmar! Zalozam konto, oplacilam premium i... nie moglam potwierdzic swojego adresu mailowego - zapewne z przyczyn technicznych, maile aktywacyjne za kazdym razem byly nieczytelne. Korespondencja z obsluga - opieszala. A juz najbardziej oburzylo mnie to, ze wstepna oplata za konto premium obejmowala miesiac - potem portal be2.pl AUTOMATYCZNIE pobierze oplate za kolejne pol roku (?) w kwocie 256 pln. Automatycznie?! No, chyba, ze wczesniej zrezygnujecie z konta premium, ale trzeba zrobic to z min. 2-tygodniowym wyprzedzeniem i to nie na portalu (takiej mozliwosci nie ma) tylko trzeba wyslac fax, badz list polecony do Luxemburga... Nigdzie, placac za konto premium, nie znalazlam takiej informacji. Dopiero, gdy nie moglam sie; zalogowac i gdy chcialam zlikwidowac swoje konto, taka informacje uzyskalam. NIE POLECAM TEGO PORTALU.

  Nie polecam

  Serwis... jak serwis - nie różni się niczym szczególnych od innych.
  Za to strona internetowa, obsługa - koszmar!
  Założyłam konto, opłaciłam premium i... nie mogłam potwierdzić swojego adresu mailowego - zapewne z przyczyn technicznych, maile aktywacyjne za każdym razem były nieczytelne.
  Korespondencja z obsługą - opieszała.
  A już najbardziej oburzyło mnie to, że wstępna opłata za konto premium obejmowała miesiąc - potem portal be2.pl AUTOMATYCZNIE pobierze opłatę za kolejne pół roku (?) w kwocie 256 zł. Automatycznie?!
  No, chyba że wcześniej zrezygnujecie z konta premium, ale trzeba zrobić to min. z 2-tygodniowym wyprzedzeniem i to nie na portalu (takiej możliwości nie ma) tylko trzeba wysłać fax, bądź list polecony do Luxemburga... Nigdzie, robiąc wstępnie opłatę za konto premium, nie znalazłam takiej informacji. Dopiero, gdy nie mogłam się zalogować i gdy chciałam zlikwidować swoje konto, taką informację uzyskałam.
  NIE POLECAM TEGO PORTALU.

  Zalety
  Jakoś ich nie dostrzegłam, a cały ten test, to bzdura.

  Wady
  j.w.

Odwiedź Be2.pl

Napisz recenzję