Randki.org - Darmowe randki - tysiące osób czeka na Ciebie

Randki.org Recenzje

  Ostrzeżenie

  Ostrzegam przed Rosjanką-oszustką o imieniu Tatiana. Na portalu Randki.org znana jest pod dwoma pseudonimami: Taty-taty i Floweeers. Zorientowałem się że koresponduje z innymi facetami także, zmienia ustawienia na portalu i unika poważnych odpowiedzi na poważne pytania. Kiedy się zorientowałem, przestała odpisywać. Nie dajcie się nabrać Panowie.

  OSTRZEŻENIE

  Na wstępie pzepraszam za używanie dużych liter z powodu niedowładu i trudności z tym związanych . Proszę o uwagę : Tym razem temat dotyczy tzw.portali randkowych z ktrych część mężczyzn korzysta .Jeżeli startujesz z tekstem jednoznacznie brzmiącym , proszę Cię kurwa po męsku - nie rb tego ; idź do agencji , zapłać należność za usługę zamiast czytać w opisach ; jakie to z Nas mężczyzn - chuje , zboki , prymitywy itp .Psujesz mi człowieku opinię bo ja nie aspiruję do kopulacji i pieprzenia niestworzonych bzdur - by tylko " wyrwać laskę " . Nadto właściciele tych targowisk chamstwa i podłości - TOLERUJĄ PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN .SĄ TO CZĘSTO TAK ORDYNARNE BLUZGI , GODNE ROZMWEK Z CELI BĄDŹ PODCZAS USTAWEK. Jeżeli napiszesz , iż jesteś bezzasadnie obrażany przez jakąś damulkę ; CENZURA NIE PRZEPUŚCI TEJ UCZCIWEJ TREŚCI I BEZPRAWNIE ZABLOKUJE CI KONTO . CHCIAŁBYM POZWAĆ DO SĄDU PORTAL RANDKI.ORG , W KTRYM ZOSTAŁEM POCZĘSTOWANY PRZEZ JEDNĄ Z DAM ; TAK ORDYNARNYMI WYZWISKAMI , PO KTRYCH ZANIEMWIŁEM .ARTYKUŁ 216 KODEKSU KARNEGO WCHODZI W GRĘ .ZOSTAŁEM ZMIESZANY Z BŁOTEM , PONIŻONY I W NIEZWYKLE CHAMSKI SPOSB OBRAŻONY . NIE JESTEM W STANIE JEJ NAMIERZYĆ.NICK CHAMA ALBO " ZNIKNĄŁ " ALBO ZOSTAŁ UKRYTY PRZEZ WŁAŚCICIELI TEGO LOKALU. TREŚĆ MEGO ANONSU JEST NOTORYCZNIE KASOWANA . NIE DOPUSZCZA SIĘ DO TEGO , BYM TO OZNAJMIŁ PUBLICZNIE . WIEM , ŻE NIKT TUTAJ NIE ZAGLĄDA LECZ GDYBY ; PROSZĘ O WSKAZWKI OD CZEGO ZACZĄĆ - CZYLI W JAKI SPOSB POZWAĆ PORTAL RANDKI.ORG PO PRBIE ZALOGOWANIA SIE I KOLEJNEJ PRBY WYEGZEKWOWANIA PRAWA ; MOJE KONTO ZOSTAŁO CAŁKOWICIE I BEZPRAWNIE USUNIĘTE !!! Chciałem tym wszystkim ; euforycznie optymistycznym i wiecznie zadowolonym osobom , ktre albo mnie obrażają albo określają jakimiś ordynarnymi epitetami ; uświadomić jak jest respektowane prawo , jak jest naprawdę i ocucić je z rodzaju jakiegoś idyllicznego transu. Przeczytałem swoisty amok nienawiści godny stadionowego lumpa kryminalisty DAREMNIE DOMAGAJĄC SIĘ WYEGZEKWOWANIA PRAWA . W GRĘ W CHODZI ART.216 KK : 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środkw masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. 4. W razie skazania za przestępstwo określone w 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

  Zalety
  ŻADNYCH !!!!!!!!!

  Wady
  UNIKAJCIE TEGO PORTALU W KTRYM , CHAMSTWO I PUBLICZNE OBRAŻANIE MĘŻCZYZN , JEST NIE TYLKO TOLEROWANE LECZ STANOWI NIEKWESTIONOWANĄ NORMĘ .TZW.OPISY , TO CZĘSTO PEANY POGARDY CZY WRĘCZ FEMINISTYCZNEJ NIENAWIŚCI DO MĘŻCZYZN . OTO FRAGMENT " KORESPONDENCJI PRYWATNEJ , KTRA ZOSTAŁA SKASOWANA : " WEŹ SE BUCU UMOCZ PALEC W DUPIE I NAPISZ NA ŚCIANIE - BUC Z NADĘCIA I ZAKAZANEJ MORDY ". PRZESTĘPCZYNI NATYCHMIAST ZNIKNĘŁA LECZ NIE SĄDZE BY W BAZIE DANYCH OWEGO PRZYBYTKU ; NIE MOŻNA BYŁO USTALIĆ JEJ PERSONALIW .LECZ WYGODNIEJ POZBYĆ SIĘ JAKIEGOŚ "UPIERDLIWEGO KOLESIA " NIŻ POZBYWAĆ SIĘ PORTALOWYCH CHAMW I PRZESTĘPCW.MODERACJA TO RACZEJ KPINA I NONSENS .POTRZEBUJĘ POMOCY , GDYŻ CHCĘ POZWAĆ TEN PORTAL . JEŻELI PO STARUSZKA . KTRY UKRADŁ Z SKLEPU SPOŻYWCZEGO JEDNĄ BUŁKĘ , POSYŁA SIĘ DUŻYCH CHŁOPCW W " KOMINIARKACH " ;TO RODZI SIĘ PYTANIE DO PANA ZIOBRO : CZY INTERNET TO RW KLOACZNY I SZAMBO Z OBOWIĄZUJĄCYM " PRAWEM DŻUNGLI " ??????????

  Rozczarowany

  Raczej są nieporządni i zdesperowani ludzie na tym portalu. Osoby ktre chcą się wyżyć, z fałszywym zdjęciem z netu, maniacy seksualni, szukający sponsora, o bardzo niskiej samoocenie, bardzo często nie są tymi za kogo się podają. Radziłbym omijać ten portal.

  Zalety
  Nie zauważyłem.

  Wady
  Często fałszywe zdjęcia, zbyt dużo propozycji seksualnych, nie wiadomo kto jest po drugiej stronie itd.

  randki.org - śmietnik personalny

  Na wielu kontach można znaleźć zdjęcia ści#261;gnięte z internetu. Niektrzy użytkownicy zakładają wiele takich kont. Portal nie szanuje prawa autorskiego, a użytkownicy - za przyzwoleniem administratora - posługują się bezprawnie cudzym wizerunkiem. Randki.org to zwykły śmietnik personalny. Nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie. Masa oszustw, naciągaczy, prostytutek, osb szukających sponsora i innego ludzkiego śmiecia. Nie podoba mi się to, że administrator nie potrafi zapobiec wstawianiu skradzionych z internetu zdjęć.

  Zalety
  Brak.

  Wady
  Same minusy, długo by opisywać.

  Uwazajcie na Smutny2 albo smutny ja

  Uwazajcie na smutny2 albo smutny ja to nijiako Rafał Kruk ktry jest chory psychicznie i jest patologicznym kłamcą będzie cie śledził bo ms hopla na punkcie chorej zazdrośći zostawi ci podsłuch w mieszkaniu i tak dalej. Owy pan jest z przemysla i jeszcze niczego sie nie nauczył po jakis dwuch latach roku wyjdzie jego prawdziwa natura moze miec konta tez gdzie indziej moze przedstawiać się z początku jako Tomek ale uwazajcie Rafał Kruk Przemyśl obecnie 30 lat za niedługo 31

  to skok na kase - uwaga

  Za byle jaki kontakt chcą kase 11zł SMS

  Oglnie polecam

  Na pewno nie wyłudzają pieniędzy, danych osobowych ani nic z tych rzeczy. Wyszukiwarka też w porządku. Może lekko starawa szata graficzna

  Zalety
  * Darmowa * Prosta rejestracja, wyglądają uczciwie * Żadnej ingerencji w treść wiadomości (jak na stronach oszustw, gdzie banują za podanie w wiadomości danych kontaktowych - nr telefonu,maila itp.).

  Wady
  W sumie nie wiem, powiadomienia mailowe nie są chyba konfigurowalne.

  wypowiedz

  dziadostwo, stara szata graficzna, mała ilość kobiet, a jak się trafi to z wojewdztwa, zdjęcia, niewyrazne, stare, albo brak zupełny, kobiety nie odpisują na wiadomości a jeśli już to tak że tylko uciekać stamtąd.

  Zalety
  brak

  kontakt

  można poznać wielu ciekawych mezczyzn

  Zalety
  Podobał mi sie portal do czasu...do dnia dzisiejszego...

  Wady
  nawiazałam kontakt z pewnym mezczyzna,jestesmy soba zainteresowani,długo pisalismy ze soba,a dzis nie moge wysłac ani jednej wiadomosci do tej osoby,ja otrzymuje jego,jest zmartwiony dlaczego nie odzywam sie a ja nie mam zadnego kontaktu do niego,co mogło sie stać...czy mgłby przez pomyłke mnie zablokowac?

  Całkiem przyzwoity

  darmowy portal na ktrym można poznać kogoś ze swojej okolicy.

  Zalety
  +dużo preferencji wyboru od wyglądu po np. ulubiona muzykę +za darmo +całkiem sporo +pisze kto kiedy ostatnio się logował i czy przeczytał twoją informację

  Wady
  -trochę kiczowata szata graficzna ktra mnie denerwowała podczas korzystania -całkiem sporo zboczonych spamerw ale to chyba na każdym portalu się zdarza

  jestem fajna

  Szukam mileilej osoby

  Zalety
  Jestem fajna

  Wady
  Nie lubie przemocy

  Polecam stronke randki org.

  Mozna poznac duzo ciekawych Osob

  Zalety
  Mozna poznac wielu spanialych osob

  :((

  Trudno nie ma normalnych facetw

  polecam

  Można łatwo i szybko nawiązać kontakt z wybraną osobą bez dodatkowych opłat, formalności, itp.

  szukam przyjazni

  szukam przyjazni

  Zalety
  łatwy dostęp

  Wady
  mniej starszych osub

Odwiedź Randki.org

Prześlij swoją recenzję