Recenzje o portali dla singli


  Ściema

  Recenzja o Nasza Tajemnica

  Jestem na portalu od kilku dni. Oczywiście dałem się wciągnąć poznając kilka fajnych kobiet z mojego miasta. Piszesz, wynaturzasz się a jak chciałbyś przejść na inną formę kontaktu np. mail lub telefon to następuje nagłe wycofanie. Szczerze mówiąc pachnie to moderatorem i mam podejrzenia, że ma się do czynienia z botami, a płacić trzeba.

  Zalety
  Brak

  Wady
  Naciąganie bez możliwości dopełnienia kontaktu w inny sposób.

  Dramat

  Recenzja o Victoria Milan

  Dramat

  Dramat

  Recenzja o Victoria Milan

  Nie polecam. Jedno wielkie oszustwo.

  Zalety
  Nic

  Wady
  Oszustwo

  Randka

  Recenzja o I am Naughty

  https://randkuj.xyz/link/683/95634582

  oszustwo

  Recenzja o Nasza Tajemnica

  TOTALNE OSZUSTWO

  Zalety
  OSZUSTWO

  Wady
  OSZUSTWO

  Oszustwo totalne i wyłudzanie

  Recenzja o Nasza Tajemnica

  Wszystkie "dziewczyny" , które zgłaszaja sie do rozmowy to są profile fikcyjne - jak nazywa je regulamin. Oznaczone są czarnym serduszkiem przy nazwie profilu. Są one wymyslone i istnieją jedynie wirtualnie. Większość użytkowników tego nie wie. Namawiają one do rozmów i obiecuja spotkanie. Jak się można spotkać z programem kpmputerowym. Faceci, już prawdziwi, wysyłają im swoje fotki z nadzieją, że coś z tego będzie, płacą i płaczą. Nie znalazłem ani jednej prawdziwej dziewczyny na tym portalu, za to faceci są wszyscy prawdziwi. Dla próby wystarczy zmienić miasto gdzie się mieszka i za chwilę piszą do mnie te same laski ale już z tego samego miasta jakie podałem i oczywiscie uzywają identycznych tekstów. Nie badzcie naiwni - to wielkie oszustwo i przestepstwo zarazem. Nie nabijajcie kabzy oszustom.

  Zalety
  Brak

  Wady
  Brak prawdziwych kobet - same boty.

  Naciągacze

  Recenzja o Brudnyromans

  Panienki są wirtualne nie wiadomo skąd wyczaśnięte. Ich zadaniem jest naciągnąć jak najwięcej kredytów z frajerów.

  Zalety
  nic

  Wady
  wyciąganie kasy

  Ostrzeżenie

  Recenzja o iDates

  Nikogo się tam nie pozna, to jeden wielki fake. Fałszywe profile że zdjęciami ukradzionymi z netu. Koresponduje się z jakimiś najętymi palantami. Portal należy do holenderskich kiciarzy z firmy Boranu, działają w całej Europie i w całej Europie zbierają takie same negatywy. Już im się Interpol do tyłków dobiera.

  Zalety
  Nic

  Wady
  Wszystko

  Złodziejstwo

  Recenzja o Brudnyromans

  Złodziejstwo- a stroną powinna się zająć prokuratura

  Totalna improwizacja i iluzja

  Recenzja o Nasza Tajemnica

  Totalna sciema jest z tą stroną, setki wiadomosci od niegrzecznych Pań ktore mają bardzo duuuuuze fantazje, brak adresów, brak realnych spotkan, jesli zaproponujesz spotkanie nie ma odpowiedzi, jest tylko dalsza rozmowa o niczym, brak jakiejkowliek szansy na realne spotkanie, oczywsicie piszą jakie to chętne, a jak chcesz sie umowic na przysłowiową kawe w miejscu publicznym to nie bardzo, za tym stoją moderatorzy strony którzy wyciągają kasę poprzez kredyty, oszustwo i tyle. Nawet zauważyłem ze są zdublowane profile to samo zdjecie paninenki a inny opis. na jednym profilu ma np 36 i wolna a na drugim męzatka i pełna 40, sciema totalna powinna sie prokuratura temu przyglądnąc. Rozmowy proponujących Pań też są bardzo podobne, nowy sposb na wyłudzanie pieniedzy.

  Zalety
  Brak

  Wady
  wyłudzanie pieniedzy, brak adresów, telefonów, brak mozliwosci spotkania nawet przy dłuzszych rzomowach, oszustwo totalne

  Odradzam

  Recenzja o Nikt Się Nie Dowie

  Do tego co tu napisano dodam tylko że nie spotkałem tu prawdziwego profilu . Panie widoczne na zdjęciach można znależć w necie i okazuje się że to np norweska modelka czy znana gwiazda porno.

  Zalety
  Moim zdaniem tom nie ma zalet bo to oszustwo.

  Wady
  Jak ktoś lubi pisany sex telefon i chce stracić dużo kasy

  Stworzymy dla Twojej firmy nową stronę www lub e-sklep

  Recenzja o Dojrzale Flirt Kontakty

  Dzień dobry,

  czy zastanawiali się Państwo nad tym, aby odświeżyć wizerunek firmy w internecie lub uruchomić sklep internetowy? Jeśli tak, to z chęcią w tym pomożemy. Tworzymy sklepy i strony internetowe już od wielu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu rzeczach a ich zaangażowanie, jeśli sobie tego życzą, ogranicza się do minimum.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na tę wiadmość lub na adres [email protected] podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować. Chętnie przedstawimy wszelkie szczegóły naszej oferty.

  Serdecznie pozdrawiam
  https://webs16.pl

  Zalety
  Dzień dobry,

  czy myśleli Państwo o tym, aby poprawić wizerunek firmy w sieci lub stworzyć sklep internetowy? Jeśli tak, to z chęcią w tym pomożemy. Budujemy sklepy i strony internetowe już od wielu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu aspektach a ich zaangażowanie, jeśli sobie tego życzą, ogranicza się do minimum.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na tę wiadmość lub na adres [email protected] podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować. Chętnie przedstawimy wszystkie detale naszej oferty.

  Serdecznie pozdrawiam
  https://webs16.pl

  Wady
  Dzień dobry,

  czy zastanawiali się Państwo nad tym, aby poprawić wizerunek firmy w sieci lub rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym? Jeśli tak, to chętnie w tym pomożemy. Budujemy sklepy i strony www już od kilkunastu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu aspektach a ich zaangażowanie, jeśli sobie tego życzą, ogranicza się do minimum.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na tę wiadmość lub na adres [email protected] podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować. Chętnie przedstawimy wszystkie detale naszej oferty.

  Serdecznie pozdrawiam
  https://webs16.pl

  Oszustwa w profilach

  Recenzja o Nasza Tajemnica

  Na portalu w użytkownikach Kuj-Pom jest multum osób, które wyciągają tylko i wyłącznie kasę na kupowanie żetonów a nie chcą się spotkać. Wiadomości możliwością spotkania i mniej więcej miejscem bez adresu są usuwane. Jest dużo 20 latek, które umawiają się na seks ale najpierw miesiąc trzeba z nimi pisać i wydawać codziennie 600zl na rozmowę.

  Zalety
  Dużo kobiet, łatwy kontakt

  Wady
  Dużo oszukanych profili, wyciąganie pieniędzy na pisanie min 30dni z daną osobą, blokowanie rozmów, nie można się umówić gdyż nawet nazwa ulicy jest blokowana gdzie nie ma numeru a np przystanek przy ul.

  oszuści i naciągacz

  Recenzja o Dojrzale Flirt Kontakty

  portal jest ustawny na robienie kasy wiadomości, które wysyłasz dochodzą albo do fikcyjnej osoby albo okrojone informacji i następuje niezrozumienie między korespondujacymi

  Zalety
  chyba łatwa metoda rejestracji

  Wady
  koszty ;
  dezorientacja;
  nie pełny przesył informacji do osoby, której piszemy

  Portal

  Recenzja o Brudnyromans

  Tak czytam tu wypowiedzi, jak i wiadomości przychodzące na tum portalu brudnyromans.
  Co mogę powiedzieć, trzeba nie mieć mózgu jak i zdrowego rozsądku by wierzyć w te wiadomości.
  Wiadomości te po za tym że są wulgarne, to pozbawione są indywidualności, czyli nie są pisane do konkretnej osoby a są ogólnikowe.
  Co do fotek, no cóż wielka ściema pobrane są z netu i bezprawnie wykorzystane.
  Ktoś kto kupił te monety by odpisać to myśli tym na dole a nie mózgiem.
  Niech mnie zatrudnią to im wzrośnie liczba osób zarejestrowanych zarówno pań i panów.

  Zalety
  Żadnych

  Wady
  Wszystko

  Nie wien

  Recenzja o Babcia Poszukiwana

  Miałem założone konto od miesiąca , wszystko było wporzadku , pewnego dnia wchodzę na stronę mam 18 wiadomości , wykupiłem 25 kredytów , odpisałem na większość wiadomości ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na nie , mimo że wcześniej były wysyłane do mnie wiadomości od tych samych kobiet. Lepsza część jest teraz , pomyślałem może są niedostępne , wchodzę po około tygodniu na tą stronę ,widzę, wiadomości od zupełnie innych kobiet na które rzekomo odpisałem , z jednej strony ucieszyłem się bo to obniżało koszty związane ze stroną ,ale, na nie również nie było odpowiedzi , więc reasumując , nie polecam

  Boty

  Recenzja o Babcia Poszukiwana

  Same boty a na dodatek strona sama odpisuje na wiadomości botów , nie wiem jak to możliwe ale tak jest

  boty

  Recenzja o Brudnyromans

  Czytałem iż ktoś miał rekordową liczbę odwiedzin 650 w miesiąc.To słuchajcie w 6 dni otrzymałem około 900 wiadomości !!!!! W tym propozycje za kase relacje typu trójkąt matka z córką,ciotka z siostrzenicą jeszcze baby z dziadem brakuje! Oni są poj...

  Zalety
  Żanych

  oszustwo, wyłudzanie pieniędzy

  Recenzja o Nasza Tajemnica

  Portal wbrew zapewnieniom nie umożliwia uczestnikom mimo wysokich opłat (ok. 5zł za rozmowę) żadnej możliwości praktycznego zapoznania się (spotkania) rozmówców, więc jest totalnym oszustwem i wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych uczestników. Oprócz tego wydaje się że znaczna większość Pań jest wirtualna nie prawdziwa a wypowiada się w ich imieniu jakiś ukryty organizator zainteresowany tylko opłatami za które uczestnicy nic nie otrzymują.

  Zalety
  brak, totalne oszustwo i wyłudzanie opłat

  Wady
  portal pozorny dla uczestników nie przydatny praktycznie wobec ich oczekiwań, powodujący koszty tzw. kredytów za które to nic praktycznie nie otrzymują

  🙃

  Recenzja o Poprostuflirt

  Ten portal jest gówno wart bo ma mało prawdziwych kart

  Kit

  Recenzja o Poprostuflirt

  Wiadomości dostajecie z jakiegoś automatu.
  Jeżeli kogoś jarają teksty do tego żeby uprawiać samogwałt to niech płaci.
  Portal dla durniów bez inteligencji.
  Tworzą go debile.

  Wypowiedź

  Recenzja o Loveaholics

  Masakra strona fejk

  Zalety
  Nie ma 9

  Wady
  Wszystkoi

  dziadostwo

  Recenzja o Brudnyromans

  omijać szerokim łukiem - od razu widać ze automat pisze, pisząc cały nick a nie imię. lewe profile wyłudzenie kasy, nie warto. Wystarczy sie zalogować a setki wiadomości na jedno kopyto. nie polecam

  Zalety
  zadnych

  Wady
  wyłudzenie kasy

  Porażka nie wiem co zrobić

  Recenzja o I am Naughty

  Nie wiem kompletnie co zrobić proszę o pomoc jak skontaktować się mogę z właścielem portalu... Rok temu korzystałam z portalu usunęłam aplikację z tabletu teraz nie mogę się zalogować by usunąć konto na tym portalu ponieważ nie chcę by moje zdjęcia i dane były w sieci proszę o pomoc

  Zalety
  Brak

  Wady
  Wszystko