Czy masz poczucie, że tkwisz w monotonnym małżeństwie bez miłości? Czy brakuje Ci bycia pożądanym, chcesz na nowo poczuć podniecenie i bliskość? Victoria Milan może przynieść rozwiązanie! Victoria Milan to nowy europejski portal randkowy dla ludzi będących w małżeństwie lub nieformalnym związku i szukających dyskretnej odskoczni. Niezależnie od tego, czy w sieci szukasz niewinnego przyjacielskiego flirtu, jednonocnej przygody lub namiętnego długotrwałego romansu, Victoria Milan zapewni Ci bezpieczną i dyskretną przestrzeń do spotkania drugiej osoby. Umożliwia anonimowe wyszukiwanie i nawiązywanie relacji z wieloma osobami w całej Europie, o jasno sprecyzowanym statusie. Zrzeszamy ludzi takich jak Ty, którzy chcą poczuć to magiczne uczucie raz jeszcze. Randki dla ludzi w związkach Międzynarodowe badania dowodzą, że 30% wszystkich użytkowników tradycyjnych portali randkowych dla singli nie wyjawia prawdy odnośnie swojego aktualnego statusu. Victoria Milan to portal randkowy dedykowany zwłaszcza osobom pozostającym w małżeństwie lub niesformalizowanym związku, które pragną pozamałżeńskiej lub pozazwiązkowej przygody. Dlatego nie ma już sensu ukrywać informacji o swoim statusie lub podawać nieprawdę. Większość użytkowników naszego portalu de facto szuka kogoś, kto nie jest wolny. Rejestrując się, wyjaw zatem swój prawdziwy status i rozpocznij poszukiwania!


100% anonimowości i poufności

Jako użytkownik Victoria Milan pozostajesz w 100% anonimowy. Nie wymagamy ani nie weryfikujemy żadnych wrażliwych danych osobowych, takich jak imię, adres, numer telefonu. Reguły są proste! Po prostu utwórz konto za pomocą nicka i anonimowego konta mailowego w jednej z popularnych domen pocztowych, jak Hotmail.com, Yahoo.com, Gmail.com etc. i rozpocznij dobrą zabawę! Zacznij poszukiwania i odmień swoje życie na zawsze! W miarę jak nabierzesz zaufania do nowo poznanych osób, udostępniaj bardziej osobiste informacje.


Romansuj lokalnie lub globalnie

Wielu osobom będącym w związkach łatwiej i bezpieczniej jest nawiązać romans z dala od domu, podczas podróży służbowych czy w trakcie romantycznych wypadów. Inni zdecydowanie wolą nie wiązać się na odległość i zawęzić promień wyszukiwania do kilku kilometrów, bo wtedy łatwiej o regularne spotkania. Victoria Milan to rozbudowana baza użytkowników z całej Europy i Skandynawii, już będących w związkach. Twój romans, Twój wybór!


Bezpieczeństwo

Spotkania za pośrednictwem Victoria Milan po prostu muszą być bezpieczne i przyjemne. Nasi profesjonalni administratorzy monitorują Victoria Milan codziennie, zapewniając pełne bezpieczeństwo i całkowitą poufność. Jeśli czyjś profil lub aktywność na portalu wzbudza podejrzenia, każdy członek społeczności może o tym łatwo powiadomić za pomocą przycisku "Zgłoś tego użytkownika", widocznym na każdym profilu. Wszyscy użytkownicy, którzy naruszą regulamin, zostaną natychmiast skutecznie zablokowani (ich IP, email, etc.) i umieszczeni na czarnej liście.


Autentyczne profile rzeczywistych użytkowników

Victoria Milan to tysiące autentycznych profili zarejestrowanych przez rzeczywiste osoby, wielce prawdopodobne, że także w Twojej okolicy. Serwis nie jest pozorowany, nie posługuje się fałszywymi danymi jak niektóre strony tego typu dostępne w sieci. Prowadzimy prawdziwy portal randkowy, zrzeszający prawdziwych ludzi i jesteśmy z tego dumni. Konsekwentnie monitorujemy, selekcjonujemy i wykluczamy fałszywe profile i stale zachęcamy naszych użytkowników do zgłaszania podejrzanych kont. Wszystkie zgłoszenia są natychmiast weryfikowane i przetwarzane.


Skontaktuj się z nami

[email protected] Nazwa firmy: Digisec Media Limited Numer rejestracji spółki: C56612 33 34 , Regent House, Bissazza Street Sliema Malta SLM 1640


Victoria Milan Recenzje

  Victoriamilan to ściema

  Taki sam lipny portal jak pozostałe.
  Najlepszy chyba w wyludzaniu pieniedzy bo ma 100% drozej za miesięczny dostep od konkurencji nie dajac nic w zamian. Reklamuje się ile to nie ma użytkowników ale mnie nie interesuje ile ma aktywnych kont w Azerbejdżanie. Polubienia od dziewczyn z kosmosu bo chyba zapomnieli zainwestować w jakieś sensowne AI. Co godzina "ktos"pisze hej i na tym koniec. Szkoda pieniędzy. Stanowczo odradzam.

  Zalety
  Nic

  Wady
  Wszystko co oferują

  Dramat

  Dramat

  Dramat

  Nie polecam. Jedno wielkie oszustwo.

  Zalety
  Nic

  Wady
  Oszustwo

  Pomysł dobry

  Potwierdzam opinie poprzedników.... Większość kobiet tutaj to jakieś słupy, nie wiem jak jest z facetami. Abonament jest zabójczy... i to automatycznie przedłużanie - masakra! Moim zdaniem kobiety powinny mieć darmową rejestrację, lub ewentualnie płacić parę złotych. Bo większość kobiet nie potrzebuje żadnych portali żeby znaleźć faceta do łóżka. Nie oszukujmy się te wszystkie portale typu VM są dla facetów, bo my mamy większy problem znaleźć kobietę do łóżka.

  Zalety
  Pomysł ok

  Wady
  Za drogo

  Victoria Milan

  Po ledwo co założonym koncie już na starcie chcą 140 zł za abonament bez żadnej możliwości weryfikacji portalu i kont , nie ma możliwości odczytania nawet 50 wiadomości które otrzymałem w ciągu paru dni od niby użytkowniczek które napisały do świeżo otwartego konta bez żadnych zdjęć i opisu ....

  Tu nie chodzi o pieniądze ale o zasady , kolejny portal stworzony do naciągania mężczyzn, od razu widać że 90% kont tu jest sztuczna prowadzona przez samych adminów
  także Panowie szkoda czasu i pieniędzy na to już lepiej popolować gdzie indziej

  Zalety
  Idea świetna

  Wady
  Portal nie realny stworzony nie do spotkań tylko do naciągania na pieniądze

  Oszustwo

  Teoretycznie jest tu trochę osób, ale podejrzane jest to, że wszystkie profile utworzone i opisane są na jedno kopyto. Nawet z tymi samymi błędami stylistycznymi w opisach. Wiele z tych kont jest online przez cały czas.
  Wysyłane są wiadomości dla zachęcenia do subskrypcji, potem okazuje się, że to ściema.
  Do wściekłości natomiast doprowadziło mnie, że subskrypcja zostaje przedłużona na kolejny miesiąc i aby zatrzymać ten proces, należy wysyłać oficjalne odstąpienie od umowy do administracji portalu.
  Jak dla mnie skandal

  Zalety
  główny zamysł portalu jest ciekawy.
  cała formuła dba o jakość profili tm wystepujących i o aninimowość

  Wady
  Niestety funkcjonowanie tego portalu jest tylko teoretyczne.
  Naciąganie na pieniądze i oszustwa w umowach.

  Taki sobie

  Taki sobie portal. Sporo natrętów, dziwni ludzie.

  Zalety
  są tu teoretycznie ludzie , którzy wiedzą czego chcą

  Wady
  .. no właśnie.. teoretycznie są tutaj ludzie , którzy wiedzą czego chcą.. teoretycznie ..

Odwiedź Victoria Milan

Napisz recenzję