Jeśli szukasz partnera lub partnerki na stałe, nie chcesz przeżywać kolejnych rozczarowań z powodu niedopasowania lub powierzchowności relacji, dołącz do MyDwoje. Nasze nowoczesne i sprawdzone biuro matrymonialne przedstawi Ci zweryfikowane ogłoszenia i oferty matrymonialne osób na poważnie poszukujących stałego związku. Nasz serwis matrymonialny pomoże Ci znaleźć partnera pasującego do Ciebie pod względem osobowości i wyznawanych życiowych wartości. W oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego skojarzymy Cię z osobami, z którymi masz dużą szansę na szczęśliwy i długotrwały związek. Pozostanie Ci tylko zakochać się. Raz a dobrze!

MyDwoje Recenzje

  Portal MyDwoje to jakaś kpina

  MyDwoje to jakas wielka pomylka. Sztuczne profile, cena wysoka, ''ruch'' na poziomie zerowym. Omijac z daleka! Oszusci ......!!!

  Zalety
  Jedna wielka katastrofa

  Wady
  Jedna wilka katastrofa

  Super serwis

  Ja od 2 lat jestem zarejestrowana na tym serwisie. W tym momencie poznałam fajnego mężczyznę obcokrajowca. Od samego poczatku ten serwis spełnił w 100% moje oczekiwania.

  Zalety
  przejrzystość, profesjonalizm, test wyboru

  Wady
  brak

  pełen profesjonalizm i sprawdzone oferty

  nie ma żadnych botów. Ktos tu chyba chce robić tej porządnej firmie czarny PR. Jestem na mydwoje co najmniej od pol roku i miałam same przyjemne i prawdziwe kontakty, kilka randek w realu i jestem bardzo zadowolona. Mimo, ze ofert jest tak naprawdę nie milion ale kilkaset to sa dobrze dobrane, dopasowane i sprawdzone i ciągle wchodzą nowe propozycje wolnych a nie żonatych, jak gdzie indziej facetów, wiec nie będę narzekać.Chyba nie ma w Polsce porządniejszego serwisu, jak ktoś szuka na poważnie.

  Zalety
  sprawdzone wiarogodne oferty

  Wady
  mniej ofert niż na największym polskim portalu, ale za to sensowniejsze

  Do polecenia

  Lewe powiadomienia od botów? Dziwna sprawa, bo rzeczywiście często się z czymś takim spotykałam, zwłaszcza jeszcze przed wykupieniem abonamentu, ale właśnie nie na mydwoje. Tylko na innych portalach, bo trochę miejsc zwiedziłam w poszukiwaniu tego jedynego...

  I właśnie w tym portalu podoba mi się to, że nie ma sztucznych kont, tylko prawdziwe osoby ,z których można normalnie porozmawiać. Byłam tam chyba 4 miesiące, nie wiem czy to kwestia szczęścia, interesującego profilu czy umiejętności korzystania z takich portali, ale na brak kontaktów zdecydowanie nie mogłam narzekać. OK, nie jest tak, że codziennie dostaję 50 różnych wiadomości, ale mi nie o to chodziło, nie potrzebuję dostawać "oczek", uśmieszków czy tekstów "Hej, ale ładne zdjęcie! Co porabiasz?". Dla mnie bardziej istotne są znajomości, które mają sens, które mogą się rozwinąć. I właśnie coś takiego znalazłam na mydwoje. Dlatego nie do końca rozumiem niektórych narzekań tutaj, ale na szczęście jeszcze jest wolność słowa, więc każdy może mieć swoje zdanie:)

  Oszustwo na MyDwoje

  Skuteczność w znalezieniu partnera na MyDwoje jest ZEROWA! Wielkie OSZUSTWO! Konto miałam tam przez kilka lat (początkowo płatne, później niepłatne) i nikogo nie poznałam, nikt nawet spotkania mi nie zaproponował, a co dopiero myśleć o związaniu się z kimś na stałe! Ba, nawet nikt odpowiedni (wiek, wykształcenie) nie napisał do mnie, a moje maile zapoznawcze, życzenia też pozostały bez odpowiedzi, niektóre nieprzeczytane do dziś. Tam są same fikcyjne lub nieaktualne konta, prawie wszyscy bez zdjęć, jeśli chodzi o mężczyzn po 50-ce lub podtatusiali faceci szukający partnerki w wieku córki! Panowie w profilu deklarowali, że nie mają żadnych wymagań odnośnie kobiet i mogą się przeprowadzić (miejscowość nieważna), ale gdy napisałam do kogoś takiego, to nie odpisał, nie podziękował za życzenia świąteczne/walentynkowe i nawet nie był ciekaw jak wyglądam, bo o otwarcie zdjęć (miałam 3) nie poprosił, pomimo, że byłam kilka lat młodsza, z takim samym poziomem wykształcenia, bez zobowiązań, z dobrą pracą, domem, autem i niebrzydka. Z jakiego powodu zatem mnie odrzucił???Administratorzy naciskają, by kobiety miały inicjatywę i zrobiły pierwszy krok, ale ja nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na kilkadziesiąt maili/życzeń lub wulgarną, bardzo obraźliwą, z pretensją, co ta stara baba (byłam kilka lat młodsza od nich) chce, przecież oni już dawno są w stałych związkach?! Gdy napisałam do administratorów, co robią ci mężczyźni tutaj, skoro ich oferty są nieaktualne, odpowiedziano mi, że oni nie mają wpływu na to, że dla tych mężczyzn widocznie okazałam się nieatrakcyjna! Odpisałam, że skąd ci mężczyźni mogą wiedzieć jak wyglądam, skoro mojego profilu nie odwiedzili, o otwarcie zdjęć nie poprosili, a wiekiem byłam młodsza od nich i bardziej wykształcona? To co się nie spodobało??? Napisałam administratorom, że wiem, że się podszywają pod użytkowników, łamiąc prawo czytają moje wiadomości (sami się przyznali), tworzą fikcyjne konta i wtedy zamiast odpowiedzi z zemsty zlikwidowano mi konto! Widać jak na talerzu, MyDwoje to biuro oszustów nastawionych na zysk i łupiących naiwniaków!!! Za chwile naganiacze MyDwoje, udający użytkowników będą się oburzać i pisać, jakie to "wspaniałe biuro matrymonialne", a to, że nie ma tam żywych osób, to drobiazg!

  Zalety
  Żadnych!

  Wady
  Mnóstwo! Opisałam je w komentarzu, skuteczność ZEROWA! Fikcyjne, nieaktualne konta bez zdjęć, administratorzy podszywaja sie pod użytkowników, itp.okropieństwa!

  Nie polecam !

  Nie polecam, jakaś tragedia. Ciągle widzę lewe powiadomienia od botów !!

  Nie polecam !

  Zalety
  brak

  Wady
  ciągle spamują !

  Jakość

  Portal w porządku, pewnie jak ktoś będzie chciał znaleźć partnera, to sobie tam znajdzie. Świadczą o tym chociażby liczne szczęśliwe historie par poznanych na tym portalu. OK, faktycznie ten test jest fajny, pomaga w dużym stopniu. Jednak odnośnie poprzednich komentarzy, nie do końca mogę się zgodzić, że tam jest nudno, że są same martwe konta i ludzie się w ogóle nie odzywają. OK, może nie jest tak, jak na jakimś darmowym portalu, że jednocześnie prowadzi się rozmowę z kilkoma lub kilkunastoma osobami.

  Jednak musicie przyznać, że jakość tych kontaktów jest znacznie wyższa. Nie ma standardowych tekstów, służących podrywowi, tylko jest prowadzona z reguły normalna konwersacja, dążąca do zapoznania się w jak największym stopniu dwojga osób. Jak kto woli, jedni wolą rozmawiać z wieloma osobami i może z kilkoma dojdzie do spotkania, a inni wolą prowadzić rozmowę z kilkoma osobami, lepiej je poznać i z nimi się spotkać. Więc jak kto woli.

  A co do promocji cenowych, to co jakiś czas robią różne promocje. Teraz np. jest, z tego co widziałam, promocja dla nowych użytkowników, mogą dostać 7 dni abonamentu gratis, jak wypełnią swoją wizytówkę przynajmniej w 70%. Więc nie jest tak źle, poza tym w porównaniu do innych portali matrymonialnych to wcale nie mają tak wygórowanej tej ceny.

  Porządny portal matrymonialny

  Zgodzę się z opisem tego portalu, że jest to miejsce dla osób, które szukają poważnego związku. W sumie kategoria portalu nawet na to wskazuje, nie jest to kolejny portal randkowy, tylko portal matrymonialny. Warto by było w opisie zmienić screen, bo ostatnio zmienili szatę graficzną i teraz portal wygląda trochę inaczej. Moim zdaniem była to zmiana na plus. A co do samego portalu: to tak, test na mydwoje jest jednym z ciekawiej skonstruowanych, jakie wypełniałem podczas rejestracji na tego typu portalach. Widać, że przygotowany przez psychologa. A sama prezentacja wyników i porównanie dwojga osób też jasno i czytelnie skontruowane. Plusem w porównaniu do innych portali, moim zdaniem, jest liczba kryteriów wyszukiwania. Dzięki nim mogę dość precyzyjnie określić, jakiej kobiety szukam, co oszczędza mi sporo czasu. Pozytywnym zaskoczeniem był kontakt z moderatorami, którzy bardzo szybko zareagowali na mój problem i go rozwiązali. Liczyłem się z tym, że kilka dnia będę na to czekał, a oni w ciągu jednego dnia to zrobili, plus dla nich. Podsumowując, muszę powiedzieć tak: jeśli ktoś jest przekonany, że dojrzał już do poważnego związku i jest na niego gotowy, to mydwoje powinno spełnić jego oczekiwania. Natomiast jeśli ktoś liczy, że pozna tutaj mnóstwo ludzi, z którymi będzie sobie wirtualnie, niezobowiązująco flirtował, to powinien poszukać innego portalu, pewnie z kategorii randkowych, nie matrymonialnych.

  Dobrze przygotowany portal ale drogi

  Każdego dnia dostaję mailem informację dotyczącą nowych ofert.
  Test doboru partnerskiego dobrze przygotowany. Jest dosyć długi lecz ułatwia on dobór partnera.Myślę że to najmocniejsza strona portalu.
  Niestety większość użytkowników nie ma aktywowanego konta.
  Wieje nudą. Wszystkich odstrasza cennik.
  Portal powinien przygotować jakieś promocje aby zachęcić użytkowników do aktywacji konta.

  Zalety
  Doskonale przygotowany test doboru partnerskiego.

  Wady
  Nic się nie dzieje.Wieje nudą ponieważ większość użytkowników ma nieaktywne konto.
  Zbyt wysoki cennik

  dobra reklama i tyle

  Większość użytkowników bez aktywacji konta, nic się tam nie dzieje. Test doboru partnerskiego długi, nudny i wcale nie trwa 15 minut (ten komentarz wyżej to penie znowu ktoś z "MyDwoje") a na koniec i tak propozycje profili osób, które mają np zupełnie inne zainteresowania. Jak dla mnie ściema i wyrzucone pieniądze. I wyszukiwarka źle działa. Nie polecam, a wręcz odradzam

  Dobry i profesjonalny portal

  Bardzo dobry i profesjonalny portal. Byłam już na kilku tego typu portalach, ale ten najbardziej przypadł mi do gustu. Ma sporo plusów, takich jak np. szeroka gama dodatkowych usług, jakich brak na większości innych portali, dużo aktywnych profili, ciekawa szata graficzna czy profesjonalny dobór ofert dopasowanych. Minusem jest cena, bo dość drogo, ale to już tak wszędzie jest, że za jakość trzeba płacić. Najbardziej chyba i tak podoba mi się test osobowości, na podstawie którego portal proponuje osoby na zasadzie "punktów dopasowania". Widać, że przygotowany jest przez jakiegoś specjalistę i co najważniejsze, te punkty dopasowania sprawdzają się w większości przypadków (im więcej punktów dopasowania ma facet w stosunku do mnie, tym rzeczywiście łatwiej mi się z nim dogadać). Teraz nawet jeszcze bardziej go skonkretyzowali, bo wcześniej wypełnienie tego testu trwało jakieś 40 minut, co mogło kogoś zniechęcić, teraz już z 15 minut można się z nim wyrobić. Generalnie bardzo zadowolona jestem z tego portalu i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Odwiedź MyDwoje

Napisz recenzję