Recenzje tego użytkownika

POLECAM

Recenzja o Brudnyromans

Portal jest super, tylko trzeba znaleźć prawdziwą osobę. Fikcyjny profil na początku pisze do Ciebie i jest to napisane bo przestawia się na początku jako Twoja ,,hostessa". Inne profile są prawdziwe bo odpisują dziewczyny i wysyłają nagie fotki, zawsze wiedzą co pisałeś tydzień czy miesiąc temu. Poza tym niemożliwe, aby 25 tys osób było fikcyjne. Laski na tym profilu normalnie się umawiają na spotkania i są napalone. Ludzie ogarnijcie się bo łatwo oceniać czy nie czytać dokładnie.

Zalety
prawdziwe osoby i profile
realne spotkania
realne nagie fotki
rozmowy
napalone kobiety w różnym wieku

Wady
na początku pisze hostessa, która jest botem.

replies:

Recenzja: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Tak, jest to prawda. Potwierdzam. Ale też powiem wam że nic z tym nie zrobicie bo nie czytacie regulaminu. Przecież wyrazaliscie zgodę na kontakt z fikcyjnymi profilami. Do tego serwer i firma nie jest z Polski.

Recenzja: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Pisał pan, że chce Pan dowodu, a łatwo może go Pan sam sobie zdobyć. Wystarczy, że się pan zgłosi do zatrudnienia . Niżej dziewczyna pisała link chatpraca kropka com . Przejdzie Pan testy umówi się na szkolenie i będzie pan miał dostęp do pisania jako kobieta. Praca z domu więc nigdzie pan nie będzie musiał jeździć.

Recenzja: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Kobieto, co Ty mówisz o wyzysku pracowników? Pracuję w podobnej firmie i pomyśl sobie ile kosztuje kupienie zdjęć, opłacenie kilku serwerów, moderatorów, osób dyżurujących i do tego osób co rozpoczynają wiadomości. Z takiej wiadomości jednej serwis ma około 1zł. A Ty ile chcesz na napisanie wiadomości w ciągu góra 2 minut? I tak masz niezłą stawkę godzinową.

Recenzja: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Nic Pan z tego nie będzie miał bo serwis nie jest z Polski i zgadzał się Pan na udział profili fikcyjnych na stronie. W regulaminie też jest napisane, że pisanie z kobietami służy rozrywce i spotkania nigdy nie będą możliwe. To tak samo jak z wróżkami czy smsami premium erotycznymi. Jakoś te firmy działają od ponad 20 lat i nikt nic z tym nie robi, a operatorzy ich wspierają bo zarabiają 50% na takim smsie. Ten biznes działa już od dawna i jest legalny.

Recenzja: KŁAMSTWO!

Tak jak pisałem strona którą wyżej podałem dotyczy innej strony i pracownicy także wiedzą dla jakiej strony pracują i podszywają się pod kobiety. Również są zatrudniani faceci. Jest wiele stron tego typu. Proszę też zagłębić temat sms premium o treści erotycznej (kiedyś tak bardzo popularne z tyłu gazet rozrywkowych). Tam też nie pracują kobiety z gazet czy ze zdjęć tylko jest to duże call center co obsługują ludzie pracujący z domu czy zazwyczaj w jakieś piwnicy po 10 osób komputer przy komputerze, a odpowiadają ludzie różnej płci. Te strony służą rozrywce i wszystko jest określone w regulaminie.

Recenzja: KŁAMSTWO!

W sumie nie wiem czy w tamtej firmie zatrudniają facetów, ale nie ma to znaczenia w tej chwili bo piszemy o innym serwisie. Co do brudnego romansu to podejrzewam że to co pani pisze jest prawdą, ale pewnie niewiele da się z tym zrobić bo firma nie jest z Polski i zapewne serwery są gdzieś w Kajmanach...

Recenzja: KŁAMSTWO!

I proszę mnie nie obrażać. Ja akurat pracowałem jako wróżka, ale obok był dział czatów i smsmow erotycznych więc wiem jak to działa.

Recenzja: Rezygnacja z tego portalu.

Portal może i jest drogi, ale fajnie się kontaktować i umawiać tam z kobietami. Trochę wydałem pieniędzy, ale mam teraz sex za darmo z dwoma kobietami, a żona nic nie podejrzewa bo nie piszemy na fb czy smsy.

Recenzja: Rezygnacja z tego portalu.

Ludzie piszący, że ten portal to naciąganie kasy to nie mają brania albo nie wiedzą jak poderwać dziewczynę. Ja regularnie spotykam się z kilkoma dziewczynami stamtąd. A żaliły mi się, że faceci wymuszają nagie zdjęcia od nich, są niemili, od razu chcą się spotykać, albo karzą płacić za siebie w restauracji. Nie dziwcie się, że nie chce się nikt z Wami spotkać jak nie szanujecie kobiet.