C-Date to namiętność na poziomie W C-Date spotykają się osoby poszukujące namiętności i przygody miłosnej na poziomie. Kto tego nie szuka? Jeśli jesteś osobą samotną lub nawet w związku, zawsze pozostają jakieś niespełnione marzenia. Może to być ochota poznania czegoś nowego, dotyku nieznanej skóry, szczególnych miejsc, czyli krótko mówiąc: potrzeba przeżycia niespełnionych marzeń w rzeczywistości. U nas możesz wyżyć swoje fantazje!

C-Date Recenzje

  c-date

  Swietny portal, poznajesz fajnych facetw, kulturalnych, na poziomie.... nie ma oszołomow i kretaczy. Powd jest prosty, OPLATY - panowie muszą wnieść opłate aby korzystać z tego portalu, tak wiec odstrasza on facetw szukających tanich przygd przed kom najchetniej... Polecam portal.

  Zalety
  estetyczny, Panowie z klasą na poziomie, 100% dyskrecji

  Wady
  nie znalazłam,

  chlopy nie myslcie fujarami

  Prędzej spuchną ci paluchy od trzepania niz na C-date wyrwiesz laskę. To jest dla napalonych palantow i kretynow ktrzy myślą kutasami i uwierzyli, ze za niecale 300 zl za pol roku będą posuwać laleczki jak z Playboya. Panowie do myślenia służy kora mzgowa a nie penis. Uwaga na identycznej zasadzie jak C-date działają tańsze, bo polskiej proweniencji strony: e-podryw i girliegogo. Profile sa lewe lub skradzione z portali spolecznosciowych i zalewają cie jednozdaniowymi, generowanymi przez komputer hasełkami. Tu można strącić tylko 79zl na rok czyli w sumie żadna strata, ale chyba po to zaglądasz na takie strony aby cos zaliczyć a nie ślinić się przed ekranem.

  Zalety
  brak

  Wady
  Oszustwo

  ODRADZAM

  Naciaganie na kasę bo za darmo oczywiście nie jest. Potem ogrom wiadomości pisanych przez jekiegos telemarkiera i tłumaczenie z translatora - wychodzi komicznie.

  Zalety
  Brak

  Wady
  Szkoda czasu, pieniędzy. Nawet minusy cięzko podać bo jak do czegoś czego w zasadzie nie ma.

  Czasy godne bomby atomowej

  Nie rozumiem dziewczyn ktre sie nie szanują, pźniej się dziwią dlaczego faceci się tak zachowują. To jest po prostu obleśne, takie dziewczyny są odrażające, brudne i ochydne

  Zalety
  można się dowiedzieć jakie mamy kobiety na świecie- Brak słw

  Wady
  wszystkie

  C-DATE Dla mnie ok

  Dla mnie świetny portal! Poznałam bardzo miłego i sympatycznego faceta;) i żywego! nie jakichś tam "spambotw" jak to określił kolega..... Kultura wypowiedzi, romantyczna atmosfera z lekką nutką erotyzmu w tle, anonimowość w 1oo%! Rozmawiasz z kim chcesz - spotykasz się..... jeśli oczywiście chcesz;) Polecam wszystkim - stęsknionym, spragnionym, a nawet ...... znudzonym:P tutaj na pewno się nudzić nie będziesz! Pozdrawiam!

  Zalety
  1oo% - owa anonimowość!

  Wady
  podobnie jak Gabriela - zbyt mało informacji o kandydatach.....

  dla mnie ok.

  Dla kobiet bezpłatny...poznałam fajnych facetw. Wcale nie trzeba z każdym iść do łżka...mężczyźni na poziomie. Byle chłystek nie zapłaci takiej kwoty za korzystanie, dlatego nie ma chamstwa. Bynaj mniej mi sie nie zdarzyło :) W sumie...polecam :)

  Zalety
  anonimowość...wstawiasz zdjęcie a widzi je tylko ta osoba ktrej na to pozwalasz :)

  Wady
  zbyt mało informacji o kandydatach...

  C-DATE PORAŻKA

  Odradzam ,nabjanie ludzie w butelkę i wyciąganie kasy.Rozmawia się z tumaczem google

  Zalety
  żadnych

  Wady
  tylko minusy

  Bardzo słaba strona

  Chyba chcieli dobrze, ale nie wyszło. Słono płacisz a rozmawiasz ze spambotami. Szkoda każdego grosza.

  Zalety
  Brak

  Wady
  Brak żywych użytkownikw.

Odwiedź C-Date

Prześlij swoją recenzję