Nikt Się Nie Dowie

NiktSięNieDowie.com NiktSięNieDowie.com

Nikt Się Nie Dowie Recenzje

  Polecam

  Ej, ludziska słuchajta, bo niezłe kobity są na tym portalu. No trzeba kupić wiadomości, ale na mieście też trzeba wydać na drina, żeby coś osiągnąć. Tu przynajmniej jakieś normalne są babeczki i nie każdemu dają, ale jak się dobrze zagada to wszystko możliwe. Ja tam miło wspominam, co poderwałem to moje

  Odradzam

  Do tego co tu napisano dodam tylko że nie spotkałem tu prawdziwego profilu . Panie widoczne na zdjęciach można znależć w necie i okazuje się że to np norweska modelka czy znana gwiazda porno.

  Zalety
  Moim zdaniem tom nie ma zalet bo to oszustwo.

  Wady
  Jak ktoś lubi pisany sex telefon i chce stracić dużo kasy

  portal Nikt Się Nie Dowie.com

  Zdecydowanie odradzam ten portal, chyba że kogoś interesuje tylko rodzaj seks-telefonu w wersji pisanej.
  Od razu po zarejestrowaniu następuje przejęcie użytkownika przez moderatora, a później można się już tylko zastanawiać, dlaczego nigdy nie może dojść do randki w realu.
  Moderatorki? rozbijają dialog na jak najwięcej wiadomości, "kochają", płaczą, a szczere podejście wykazują chyba tylko w sprawach pogody.
  W końcu poprosiłem moje dziewczyny?, aby wykonały zdjęcie z "testem ucha" (osoba na zdjęciu trzyma się za ucho), jednak broniły swojej niezależności w przyjmowaniu pozy na zdjęciu niczym niepodległości.
  Właściwie od tego "testu ucha" czy podobnego należałoby zaczynać znajomości, gdy ktoś chciałby poszukiwać osób realnych, ale wcale nie jestem przekonany czy zestawienie użytkownik - użytkowniczka jest w ogóle możliwe.
  Innymi słowy na tym portalu trzeba zasłużyć swoimi opłatami, aby moderatorka (a któż wie kto naprawdę?) przesłała fałszywe zdjęcia z Internetu i zapewniła o swoim fałszywym zainteresowaniu.
  Stanowczo nie polecam, brrr :(

  Zalety
  trudno coś znaleźć

  Wady
  to nie jest portal randkowy

  sprawdzenie

  Czy ten portal naprawdę działa dostaje setki ofert ale podejrzewam że to by się skonczyło jak bym wykupił pakiet premium co Wy na to?

  Zalety
  nie mam zdania

  Wady
  nie mam zdania

Odwiedź Nikt Się Nie Dowie

Napisz recenzję