Randki24 - Witaj! Strona, na której jesteś to serwis randkowy. Możesz tutaj przeglądać randki internetowe. Znajdziesz tu również katalog randkowy, dzięki któremu łatwo i szybko dotrzesz do interesującej Cię randki. Sprawdź może właśnie teraz czeka tu na Ciebie Twoja sympatia. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym randkowiczem, to zapraszamy do rejestracji.

Randki24 Recenzje

  Oszustka

  Chciałbym przestrzec przed Panią o nicku. Słoneczko.5 Ona wcześniej była jako Iwona2 zmieniła nick i adres mailowy to jest oszusta która nadciąga facetów. Z portalu randki24.pl

  Zalety
  Żenada

  Wady
  Zablokować kogoś takiego

  Oszukaństwo

  Ja na tym portalu poznałem pewną Panią. Przez 8 miesięcy było cudnie, aż do momentu kiedy zobaczyłem, że ona jest cały czas na tym portalu, ponieważ zarejestrowałem ale pod innymi danymi, bo coś mnie tkneło bo siedziała cały czas na mailu. I zaczęłam do niej pisać na portalu jako inna osoba,i odpisała po 2 dniach pisania chciała się spotkać kjuz w hotelu, powiedziałem że to za szybko na takie spotkanie.Pozniej się okazało że umawia się regularnie w hotelach z różnymi facetami. Kiedyś wyjechaliśmy i wziełem jej telefon przejrzałem maile a tam były godziny i motele gdzie się spotyka, z facetami z portalu. Porostu zwykła cichodajka. Jej Longin Iwona2. Pisałem do redakcji portalu wysłałem opisy jakie mi i innym przysłała, że po 2cdniach idzie do hotelu z facetem, i straszna matrymonialistaka. Także na tym portalu tylko oszuści. A portal nic z tym nie zrobił Iwona 2 dalej jest na portalu i dalej wylapuje naiwnych jeleni.

  Zalety
  Żenada, portal popiera takie panie

  Wady
  Nie polecam

  Nie mogę powrócić na portal.

  Witam. Mam problem z ponownym założeniem konta na portalu.Poznalem ciekawą kobietę i zlikwidowałem konto , niestety nie udało nam się , nie mogę założyć ponownie. Blokują mnie informacja że moje konto nie istnieje. Pruby ponownej rejestracji spełzły na niczym.

  Zalety
  Naprawdę można poznać wartościowych ludzi

  Wady
  Blokowanie ponownej rejestracji

  Nie wierzcie w takie portale.

  To naturalny sposób zarabiania,inaczej mówiąc - robienia każdego w balona.Czasem się ktoś tam trafi,ale w sumie to raczej nikt nie zaczepia,tylko admin wysyła jakieś "oczka" :)
  Znam to,bo poznałam kogoś,kto pracuje dla takiej strony.
  Podobnie jest randki.org i wszystkie inne takie portale.Jakaś mała szansa istnieje,pewnie,ale to juz trzeba ponosić większe koszty.Nikt Wam za darmo nie będzie szukał żony czy męża:)Dotarło czy jeszcze nie?Jeśli nie,to na zawsze pozostaniecie naiwni.

  Zalety
  żadne

  Wady
  dużo

  Ogólnie ok portal

  Poznałem na tym portalu dziewczynę, z którą się spotykałem przez pół roku. Zostawiła mnie. Dlatego wracam na nowe poszukiwania, może znowu znajdę taką dziewczynę :)

  Ten portal jest zajeb...

  2.5roku temu napisałam do pama który też był samotny. Wszystko się nam ułożyło i zostałam jego narzeczona a w przyszłym roku bierzemy ślub. Ten portal jest najlepszy.

  zdięcia

  zdjęcia wyjątkowo rygorystycznie selekcjonują, np wykasowali moje zrobione na trasie w parku linowym z przodu, widoczna twarz , sylwetka - nie wiem co im nie pasowało, odpisali mi ze twarz mało widoczna - bez sensu!! Tym bardziej, ze jeżeli ktoś wcale nie wrzuca zdjęcia - jest ok... konta mu nie likwidują!

  kujawsko pomorskie

  niewiem co wpisac

  Zalety
  mozna spotkac mila pania

  polecam

  Mogę polecić ten portal. Można szybko nawiązać kontakt z wybraną osobą bez dodatkowych opłat i podobnych haczyków. Może zbyt rygorystycznie testują zdjęcia. Odrzucili moje w ciemnych okularach.

  oszust na portalu

  pojawił się oszust na portalu Randki 24.pl oszukał już kilka kobiet że szuka miłości i że mieć rodzinę co jest nie prawdą ma kobietę a na portalu bywa z nudów i z nudów bajeruje kobiety jego nik to omega2000 .portal jest bardzo fajny na pewno polecę go znajomym

Odwiedź Randki24

Prześlij swoją recenzję