Czemu warto założyć profil na serwisie SamotneSerca.pl? Własny profil w naszym serwisie to doskonała okazja do zaprezentowania swojej osoby szerszemu gronu samotnych osób poszukujących swojej drugiej połówki.

Samotne Serca Recenzje

  Nie wierzcie w to

  To wszystko opiera sie na falszerstwie.Rozchodzi sie tylko o wyciagniecie pieniedzy.
  To wszystko teraz kopiuje i wstawiam jako dowod,gdyby to skasowano i posadzano mnie o ten wpis.
  Kazdy ma prawo na wlasne zdanie,ale jesli to jest strona publiczna,wlasciciel tej strony nie ma prawa sam tego wpisu kasowac,poniewaz to juz nazywa sie manipulacja.

  Zalety
  Plusy dla tej witryny:kasowanie pieniedzy za nic.

  Wady
  Minusy:wg. mnie,oszustwo

  Moim zdaniem bardzo interesujący serwis.

  Natknęłam się na ten serwis przypadkiem i ku mojemu zdziwieniu zaciekawił mnie dużą ilością interesujących ofert mężczyzn...zdziwiłam się bo wcześniej o nim nie słyszałam, a tu proszę takie miłe zaskoczenie. Wiadomo, że różni ludzie mają różne gusta, ale mi się bardzo podoba dlatego też wszystkim zainteresowanym poszukiwaniem swej utęsknionej połówki m.in. w internecie serdecznie go polecam.

  Zalety
  Plusem zdecydowanie jest to, iż portal ma dużo użytkowników z ciekawymi zdjęciami i opisami. Nie natknęłam się do tej pory na żadne złośliwości czy też żarty. Można tam poznać zarówno gitarzystę jak i prawnika. Mówię tak ponieważ jestem już po kilku spotkaniach zaaranżowanych w serwisie i jestem miło zaskoczona ponieważ część ludzi podchodzi całkiem sceptycznie do takich portali, ale jak widać mit obalony. Drugą rzeczą, która warta jest wspomnienia to szybki i przemiły kontakt mailowy, nie wiem co za ludzie tam siedzą, ale są na tyle serdeczni, że nie odczuwam żadnego skrępowanie gdy czasem mam jakiś problem chociażby z obsługą konta. W każdym bądź razie po takim komentarzu powinnam się chyba do nich zgłosić po darmowy abonament na przyszły miesiąc:)

  Wady
  Minusem tj. w przypadku wielu portali matrymonialnych jest zdecydowanie fakt, iż jest to portal płatny. Konto co prawda jest darmowe, ale wysyłanie wiadomości oczywiście już płatne. Na szczęście jeżeli dana osoba zainteresuje się Tobą i wyśle do Ciebie wiadomość tu już możesz odpisać za darmo. Nie wiem czy już tutaj przypadkiem nie szukam dziury w całym bo większość serwisów matrymonialnych jest płatnych, ale wiadomo, że te pieniądze wolałabym mieć w portfelu...z drugiej strony płatności poniekąd eliminują psikusy małoletnich żartownisiów - sama nie wiem...

Odwiedź Samotne Serca

Napisz recenzję