Recenzje tego użytkownika

Jakość

Recenzja o MyDwoje

Portal w porządku, pewnie jak ktoś będzie chciał znaleźć partnera, to sobie tam znajdzie. Świadczą o tym chociażby liczne szczęśliwe historie par poznanych na tym portalu. OK, faktycznie ten test jest fajny, pomaga w dużym stopniu. Jednak odnośnie poprzednich komentarzy, nie do końca mogę się zgodzić, że tam jest nudno, że są same martwe konta i ludzie się w ogóle nie odzywają. OK, może nie jest tak, jak na jakimś darmowym portalu, że jednocześnie prowadzi się rozmowę z kilkoma lub kilkunastoma osobami.

Jednak musicie przyznać, że jakość tych kontaktów jest znacznie wyższa. Nie ma standardowych tekstów, służących podrywowi, tylko jest prowadzona z reguły normalna konwersacja, dążąca do zapoznania się w jak największym stopniu dwojga osób. Jak kto woli, jedni wolą rozmawiać z wieloma osobami i może z kilkoma dojdzie do spotkania, a inni wolą prowadzić rozmowę z kilkoma osobami, lepiej je poznać i z nimi się spotkać. Więc jak kto woli.

A co do promocji cenowych, to co jakiś czas robią różne promocje. Teraz np. jest, z tego co widziałam, promocja dla nowych użytkowników, mogą dostać 7 dni abonamentu gratis, jak wypełnią swoją wizytówkę przynajmniej w 70%. Więc nie jest tak źle, poza tym w porównaniu do innych portali matrymonialnych to wcale nie mają tak wygórowanej tej ceny.

Porządny portal matrymonialny

Recenzja o MyDwoje

Zgodzę się z opisem tego portalu, że jest to miejsce dla osób, które szukają poważnego związku. W sumie kategoria portalu nawet na to wskazuje, nie jest to kolejny portal randkowy, tylko portal matrymonialny. Warto by było w opisie zmienić screen, bo ostatnio zmienili szatę graficzną i teraz portal wygląda trochę inaczej. Moim zdaniem była to zmiana na plus. A co do samego portalu: to tak, test na mydwoje jest jednym z ciekawiej skonstruowanych, jakie wypełniałem podczas rejestracji na tego typu portalach. Widać, że przygotowany przez psychologa. A sama prezentacja wyników i porównanie dwojga osób też jasno i czytelnie skontruowane. Plusem w porównaniu do innych portali, moim zdaniem, jest liczba kryteriów wyszukiwania. Dzięki nim mogę dość precyzyjnie określić, jakiej kobiety szukam, co oszczędza mi sporo czasu. Pozytywnym zaskoczeniem był kontakt z moderatorami, którzy bardzo szybko zareagowali na mój problem i go rozwiązali. Liczyłem się z tym, że kilka dnia będę na to czekał, a oni w ciągu jednego dnia to zrobili, plus dla nich. Podsumowując, muszę powiedzieć tak: jeśli ktoś jest przekonany, że dojrzał już do poważnego związku i jest na niego gotowy, to mydwoje powinno spełnić jego oczekiwania. Natomiast jeśli ktoś liczy, że pozna tutaj mnóstwo ludzi, z którymi będzie sobie wirtualnie, niezobowiązująco flirtował, to powinien poszukać innego portalu, pewnie z kategorii randkowych, nie matrymonialnych.

Dobry i profesjonalny portal

Recenzja o MyDwoje

Bardzo dobry i profesjonalny portal. Byłam już na kilku tego typu portalach, ale ten najbardziej przypadł mi do gustu. Ma sporo plusów, takich jak np. szeroka gama dodatkowych usług, jakich brak na większości innych portali, dużo aktywnych profili, ciekawa szata graficzna czy profesjonalny dobór ofert dopasowanych. Minusem jest cena, bo dość drogo, ale to już tak wszędzie jest, że za jakość trzeba płacić. Najbardziej chyba i tak podoba mi się test osobowości, na podstawie którego portal proponuje osoby na zasadzie "punktów dopasowania". Widać, że przygotowany jest przez jakiegoś specjalistę i co najważniejsze, te punkty dopasowania sprawdzają się w większości przypadków (im więcej punktów dopasowania ma facet w stosunku do mnie, tym rzeczywiście łatwiej mi się z nim dogadać). Teraz nawet jeszcze bardziej go skonkretyzowali, bo wcześniej wypełnienie tego testu trwało jakieś 40 minut, co mogło kogoś zniechęcić, teraz już z 15 minut można się z nim wyrobić. Generalnie bardzo zadowolona jestem z tego portalu i z czystym sumieniem mogę go polecić.

replies:

Recenzja: Super serwis

Dla mnie na tym portalu najważniejsi są ludzie. Jakiś czas temu nie wiedziałam gdzie mogę znaleźć odpowiedniego mężczyzny dla siebie. Koleżanka powiedziała mi o tym portalu i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Nie wiem tak naprawdę jak jest na innych portalach, ale sporo czyta się na ten temat, że faceci na portalach są oszustami, szukają dziewczyn "na szybki numerek", więc obawiałam się internetu. Ale na przykładzie mydwoje przekonałam się, że portal portalowi nierówny. Pewnie to kwestia tego, że jest to portal matrymonialny, ale myślę, że też moderatorzy robią tam super robotę, za wczasu wykrywają i usuwają nieodpowiednie osoby, których nie powinno być na portalu matrymonialnym. Dla mnie jest to bardzo dobry portal, który z czystym sumieniem polecam swoim znajomym, jak również tutaj :)