Recenzje tego użytkownika

Zdecydowane oszustwo !!!

Recenzja o Brudnyromans

Na szczęście w porę się zorientowałem i wydalem tylko około 200 zł . Po zalogowamiu bez fotki dostałem setkę wiadomości jaki jestem przystojny i jak każda by to ze mną robiła , i że to tylko ja jestem tym wybranym . Wszystkie wiadomości oczywiście w formie pytającej . Te najbardziej zakochane poprosiłem o przejście na inną formę komunikacji , lecz każda wolała pozostać zadając kolejne pytania . Po jakimś czasie zalogowalem się jako kobieta z innego laptopa i wiecie co , dokładnie działało tak samo . Myślę że część profili jest fikcyjna , a reszta to zwerbowani pracownicy portalu , którzy za kasę naiwnych dobrze się bawią . Policzcie sobie ,,, wiadomość kosztuje 5 zł , to nawet jak pracownikowi wpadnie 2 zł za każde naciągnięcie , a adminowi reszta , to przy tej ilości naiwnych obu płci jest to zajebisty zarobek . To tyle , uczcie się na cudzych błędach , a naiwni niech płacą .

Zalety
Żadnych

Wady
Strata kasy i wielki niesmak !!!

:

Recenzja: polecam

Ile Lukasz zarabiasz na tym portalu ??? Bo to co napisałeś to jedno wielkie łgarstwo . A może po prostu umoczyleś sporo kasy i nie potrafisz się do tego przyznać ?

Recenzja: brudny romans

Rozumiem Patryk że przeleciałeś te najładniejsze i najmłodsze , no i pewnie nie jeden raz . No to się chłopie napracowaleś . A ręka w nadgarstku cię nie bolała ??? :-D