NaszaTajemnica.com NaszaTajemnica.com

Nasza Tajemnica Recenzje

  portal naciągaczy z holandii

  ten pseudo portal powinien być zgłoszony do prokuratury za wyłudzanie pieniędzy od facetów !! wszystkie niby panie to po prostu boty czyli komputerowe programy !

  Zalety
  brak zalet totalne oszustwo

  Wady
  pseudo kobiety ! które robią za boty !!

  Oszustwo

  Jedno wielkie oszustwo.

  Zalety
  Nic

  Wady
  Ten portal to jedna wielka wada

  Ściema

  Jestem na portalu od kilku dni. Oczywiście dałem się wciągnąć poznając kilka fajnych kobiet z mojego miasta. Piszesz, wynaturzasz się a jak chciałbyś przejść na inną formę kontaktu np. mail lub telefon to następuje nagłe wycofanie. Szczerze mówiąc pachnie to moderatorem i mam podejrzenia, że ma się do czynienia z botami, a płacić trzeba.

  Zalety
  Brak

  Wady
  Naciąganie bez możliwości dopełnienia kontaktu w inny sposób.

  oszustwo

  TOTALNE OSZUSTWO

  Zalety
  OSZUSTWO

  Wady
  OSZUSTWO

  Oszustwo totalne i wyłudzanie

  Wszystkie "dziewczyny" , które zgłaszaja sie do rozmowy to są profile fikcyjne - jak nazywa je regulamin. Oznaczone są czarnym serduszkiem przy nazwie profilu. Są one wymyslone i istnieją jedynie wirtualnie. Większość użytkowników tego nie wie. Namawiają one do rozmów i obiecuja spotkanie. Jak się można spotkać z programem kpmputerowym. Faceci, już prawdziwi, wysyłają im swoje fotki z nadzieją, że coś z tego będzie, płacą i płaczą. Nie znalazłem ani jednej prawdziwej dziewczyny na tym portalu, za to faceci są wszyscy prawdziwi. Dla próby wystarczy zmienić miasto gdzie się mieszka i za chwilę piszą do mnie te same laski ale już z tego samego miasta jakie podałem i oczywiscie uzywają identycznych tekstów. Nie badzcie naiwni - to wielkie oszustwo i przestepstwo zarazem. Nie nabijajcie kabzy oszustom.

  Zalety
  Brak

  Wady
  Brak prawdziwych kobet - same boty.

  Totalna improwizacja i iluzja

  Totalna sciema jest z tą stroną, setki wiadomosci od niegrzecznych Pań ktore mają bardzo duuuuuze fantazje, brak adresów, brak realnych spotkan, jesli zaproponujesz spotkanie nie ma odpowiedzi, jest tylko dalsza rozmowa o niczym, brak jakiejkowliek szansy na realne spotkanie, oczywsicie piszą jakie to chętne, a jak chcesz sie umowic na przysłowiową kawe w miejscu publicznym to nie bardzo, za tym stoją moderatorzy strony którzy wyciągają kasę poprzez kredyty, oszustwo i tyle. Nawet zauważyłem ze są zdublowane profile to samo zdjecie paninenki a inny opis. na jednym profilu ma np 36 i wolna a na drugim męzatka i pełna 40, sciema totalna powinna sie prokuratura temu przyglądnąc. Rozmowy proponujących Pań też są bardzo podobne, nowy sposb na wyłudzanie pieniedzy.

  Zalety
  Brak

  Wady
  wyłudzanie pieniedzy, brak adresów, telefonów, brak mozliwosci spotkania nawet przy dłuzszych rzomowach, oszustwo totalne

  Oszustwa w profilach

  Na portalu w użytkownikach Kuj-Pom jest multum osób, które wyciągają tylko i wyłącznie kasę na kupowanie żetonów a nie chcą się spotkać. Wiadomości możliwością spotkania i mniej więcej miejscem bez adresu są usuwane. Jest dużo 20 latek, które umawiają się na seks ale najpierw miesiąc trzeba z nimi pisać i wydawać codziennie 600zl na rozmowę.

  Zalety
  Dużo kobiet, łatwy kontakt

  Wady
  Dużo oszukanych profili, wyciąganie pieniędzy na pisanie min 30dni z daną osobą, blokowanie rozmów, nie można się umówić gdyż nawet nazwa ulicy jest blokowana gdzie nie ma numeru a np przystanek przy ul.

  oszustwo, wyłudzanie pieniędzy

  Portal wbrew zapewnieniom nie umożliwia uczestnikom mimo wysokich opłat (ok. 5zł za rozmowę) żadnej możliwości praktycznego zapoznania się (spotkania) rozmówców, więc jest totalnym oszustwem i wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych uczestników. Oprócz tego wydaje się że znaczna większość Pań jest wirtualna nie prawdziwa a wypowiada się w ich imieniu jakiś ukryty organizator zainteresowany tylko opłatami za które uczestnicy nic nie otrzymują.

  Zalety
  brak, totalne oszustwo i wyłudzanie opłat

  Wady
  portal pozorny dla uczestników nie przydatny praktycznie wobec ich oczekiwań, powodujący koszty tzw. kredytów za które to nic praktycznie nie otrzymują

  Totalne oszustwo

  Nieważne jak słabej urody jesteś, zostaniesz zasypany wiadomościami od pań, jak to bardzo ciebie pragną.
  za każdą napisaną wiadomość, płacisz kredyt (ok 5zł za sztukę)
  i tu zaczyna się bajka
  nie można kontaktować sie inaczej niż za portalem
  kobitki niby chętne zaczynają zadawać masę zbędnych pytań
  na konkretne stwierdzenie że chcesz się spotkać, one nagle chcą najpierw popisać, przecież nie spotkają się o tak z nieznajomym po jednej wiadomości (5 minut wsześniej pisały jak to chcą już teraz, zaraz)

  Zalety
  niektóre wysyłają nagie fotki

  Wady
  oszustwo i wyłudzanie pieniędzy
  nie wiadomo czy profile rzeczywiści są prawdziwe, czy nie ukradli zdjęć z innych stron

Odwiedź Nasza Tajemnica

Napisz recenzję