NaszaTajemnica.com NaszaTajemnica.com

Nasza Tajemnica Recenzje

  Oszustwa w profilach

  Na portalu w użytkownikach Kuj-Pom jest multum osób, które wyciągają tylko i wyłącznie kasę na kupowanie żetonów a nie chcą się spotkać. Wiadomości możliwością spotkania i mniej więcej miejscem bez adresu są usuwane. Jest dużo 20 latek, które umawiają się na seks ale najpierw miesiąc trzeba z nimi pisać i wydawać codziennie 600zl na rozmowę.

  Zalety
  Dużo kobiet, łatwy kontakt

  Wady
  Dużo oszukanych profili, wyciąganie pieniędzy na pisanie min 30dni z daną osobą, blokowanie rozmów, nie można się umówić gdyż nawet nazwa ulicy jest blokowana gdzie nie ma numeru a np przystanek przy ul.

  oszustwo, wyłudzanie pieniędzy

  Portal wbrew zapewnieniom nie umożliwia uczestnikom mimo wysokich opłat (ok. 5zł za rozmowę) żadnej możliwości praktycznego zapoznania się (spotkania) rozmówców, więc jest totalnym oszustwem i wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych uczestników. Oprócz tego wydaje się że znaczna większość Pań jest wirtualna nie prawdziwa a wypowiada się w ich imieniu jakiś ukryty organizator zainteresowany tylko opłatami za które uczestnicy nic nie otrzymują.

  Zalety
  brak, totalne oszustwo i wyłudzanie opłat

  Wady
  portal pozorny dla uczestników nie przydatny praktycznie wobec ich oczekiwań, powodujący koszty tzw. kredytów za które to nic praktycznie nie otrzymują

  Totalne oszustwo

  Nieważne jak słabej urody jesteś, zostaniesz zasypany wiadomościami od pań, jak to bardzo ciebie pragną.
  za każdą napisaną wiadomość, płacisz kredyt (ok 5zł za sztukę)
  i tu zaczyna się bajka
  nie można kontaktować sie inaczej niż za portalem
  kobitki niby chętne zaczynają zadawać masę zbędnych pytań
  na konkretne stwierdzenie że chcesz się spotkać, one nagle chcą najpierw popisać, przecież nie spotkają się o tak z nieznajomym po jednej wiadomości (5 minut wsześniej pisały jak to chcą już teraz, zaraz)

  Zalety
  niektóre wysyłają nagie fotki

  Wady
  oszustwo i wyłudzanie pieniędzy
  nie wiadomo czy profile rzeczywiści są prawdziwe, czy nie ukradli zdjęć z innych stron

Odwiedź Nasza Tajemnica

Napisz recenzję