Recenzje tego użytkownika

Ten portal jest zajeb...

Recenzja o Randki24

2.5roku temu napisałam do pama który też był samotny. Wszystko się nam ułożyło i zostałam jego narzeczona a w przyszłym roku bierzemy ślub. Ten portal jest najlepszy.

portal dla naiwnych

Recenzja o eDarling

Zdecydowanie nie polecam tego zlodziejskiego portalu.
Wyrzucone pieniadze i strata czasu. Bezsensownie wszystko jest zorganizowane.
Niemiecki wlasciciel prawdopodobnie przeliczyl sie sadzac, ze nikt nie zorientuje sie. Po wypowiedziach na forum jestem kolejna osoba, ktora to potwierdza i decydowanie odradza zagladanie na tak idiotyczny portal.
W momencie oplaty nalezy jednoczesnie, wypowiedziec by nie potracali na nastepny miesiac poniewaz obowiazyje 14 dniowy!!!!!!!! czas wypowiedzenia.

replies:

Recenzja: beznadzieja

Sisss chłopie ty piszesz ,, Randki jakie randki wirtual haaaa '' no bez przesady tać na czacie czatpol to już niejedna laska składała mi propozycję ,, Paweł ja przyjadę do ciebie na kawę i ciasto '' - whiskey [ Ada ] , ,, Paweł ja ciebie odwiedzę w Radzyniu Podlaskim '' - laska o nicku :Mni : z Parczewa a i na priv czatu czatpol laski podają mi swoje numery komórek , swoje numery gg , linki do swoich erotycznych fotek w internecie .

Recenzja: beznadzieja

Paweł *

Recenzja: beznadzieja

Sisss ja oczywiście odmówiłem wszystkim tym laskom na czacie czatpol bo moi rodzice emeryci niezadowoleni byliby z tego gdyby do mnie do domu przyjechała jakaś dziewczyna poznana przez internet . Ja na serio jestem umysłowo chorym i garbatym prawiczkiem po 30 - tce a moja data urodzenia na serio to 14 . 11 . 1979 rok .

Recenzja: beznadzieja

Sisss ja jeszcze mieszkam razem ze swoimi rodzicami emerytami w piętrowym jednorodzinnym domu typu pół bliżniak w Radzyniu Podlaskim obecne Województwo Lubelskie .